To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Logowanie do szkół ponadgimnazjalnych zakończone    -   20/6/2012
Nabór w cieniu demograficznego niżu
Zakończyło się logowanie uczniów w systemie naborowym do szkół ponadgimnazjalnych. Z wstępnych danych wynika, że zamiar uczenia się w tarnowskich szkołach tego szczebla zadeklarowało ponad trzy tysiące osób – poinformował magistrat.

Ogloszenie
>

W ubiegłym roku chętnych na etapie logowania było ponad cztery tysiące uczniów, a naukę w klasach pierwszych rozpoczęło ponad 3,5 tysiąca. -Niestety demografia jest nieubłagana. Nasze obawy pod tym względem, o których mówiliśmy od wielu miesięcy tłumacząc konieczność zmian w szkołach, potwierdzają się - mówi dyrektor Wydziału Edukacji magistratu Bogumiła Porębska.
A jak wygląda terminarz dotyczący naboru? 22 czerwca zostaną ogłoszone wyniki egzaminu gimnazjalnego. Do 26 czerwca do godz. 11.00 będzie można jeszcze zmienić decyzję co do wyboru szkoły. Od 29 czerwca do 3 lipca uczniowie potwierdzają wolę zapisania się do danej szkoły świadectwem ukończenia poprzedniej. 10 lipca natomiast ukażą się listy ostatecznie przyjętych do każdej z placówek. Szczegóły dostępne są na stronie: https://tarnow.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:19:18
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html