Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   V Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego    -   28/6/2012
Wakacje za pasem...
Uroczystość z udziałem blisko sześćdziesięciu najzdolniejszych uczniów ze wszystkich typów szkół odbyła się w Tarnowskim Teatrze. Otrzymali oni dyplomy oraz tytuły Prymusów Tarnowa. W spotkaniu wziął udział także młody bohater – uczeń klasy strażackiej XVI Liceum Ogólnokształcącego – Szymon Mróz. Prezydent Ryszard Ścigała podziękował mu za nietypowy akt odwagi – pomoc rannej kobiecie, ofierze zdarzenia kryminalnego – czytamy w informacji magistratu.

Ogloszenie
>

Tarnowscy uczniowie zasługują na uhonorowanie w tak uroczystej formie. Miasto jest oświatową stolicą regionu – 40 tysięcy ludzi uczy się każdego dnia w Tarnowie, wysoka jakość edukacji to jeden z celów strategicznych. Gmina Miasta Tarnowa jest organem prowadzącym dla 76 szkół i placówek oświatowych. Do naszych szkół uczęszcza 24403 uczniów (szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych). Nauczycieli jest dokładnie 2990.

Warto dodać, że dzieci i młodzież mają coraz lepsze warunki do nauki. W Tarnowie prowadzony jest największy w historii program termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej. Przypomnijmy, zadanie zostało zaplanowane na lata 2008-2013 i przewiduje kompleksową modernizację ponad 40 budynków - żłobków, szkół, przedszkoli oraz domów pomocy społecznej.

W roku bieżącym prace zostaną wykonane w Przedszkolach Publicznych nr 12, 13, 21, 31, 32 i 34, Szkołach Podstawowych nr 3, 5, 9, 15 i 19, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4, Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych z nowym budynkiem i salą gimnastyczną, a także w domach pomocy społecznej przy ul. Szpitalnej i Czarna Droga – czytamy w informacji prasowej.

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(28-06-2012) wera :
To dobrze, że mamy tyle zdolnych dzieci. Dobrych nauczycieli i wspaniałych rodziców. Tylko jak się to wszystko ma do likwidacji kolejnych etatów nauczycieli i zamykania tarnowskich szkół? Kolejne fotki do albumu pana prezydenta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2012) do wera :
No jak myślisz ,jeżeli w szkołach nie ma dzieci to nauczyciele będą uczyć puste ławki widzę że polityka uderzyła ci do głowy i brak ci rozsądku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2012) ida :
bardzo ładny gest ze strony P.Prezydenta i bardzo dobry pomysł żeby uhonorować chłopaka właśnie na miejskim zakończeniu roku żeby pokazać że nie tylko dobrymi ocenami i wynikami w nauce ale również taką postawą obywatelską można dać przykład innym

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl