To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Transport dla osób niepełnosprawnych    -   29/6/2012
Ważna informacja
Już od najbliższego poniedziałku, 2 lipca, zmieniają się zasady korzystania przez osoby niepełnosprawne z usług przewozowych wykonywanych samochodem stanowiącym własność Gminy Miasta Tarnowa – informuje magistrat. W wyniku postępowania w trybie przetargu nieograniczonego wyłoniony został nowy Wykonawca, który w okresie od dnia 2 lipca 2012 r. do dnia 31 grudnia 2012 r. realizował będzie usługi przewozowe osób niepełnosprawnych poruszających się na stałe na wózkach inwalidzkich.

Ogloszenie

Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. W  soboty, niedziele i dni świąteczne przewozy nie będą realizowane. Osoby poruszające się na stałe na wózkach inwalidzkich muszą posiadać orzeczenie: 05 – R upośledzenia narządu ruchu, 06 – E epilepsja, 07 – S choroby układu oddechowego i krążenia lub 10 – N choroby neurologiczne lub inne orzeczenie potwierdzające taką potrzebę.

Pozostałe warunki przewozów pozostają bez zmian. Część stała opłaty za korzystanie z samochodu tzw. startowe wynosi 2,50 zł, a opłata za każdy rozpoczęty kilometr jazdy z pasażerem wynosi 0,50 zł. Gmina Miasta Tarnowa do każdego kilometra z pasażerem dopłacać będzie kwotę 8,09 zł brutto. Wyznaczony został limit tygodniowy wynikający z ilości dni roboczych w danym tygodniu pomnożonych przez 24 km dziennie, w związku z czym przewidywany zakres przewozów wyniesie do końca bieżącego roku 3.048 km z pasażerami na wózkach inwalidzkich, a kwota dopłat z tego tytułu z budżetu Gminy Miasta Tarnowa wyniesie 24.658,32 zł.

Kierowca jest zobowiązany do bezpłatnej pomocy w przemieszczaniu (transporcie) pasażera niepełnosprawnego od drzwi domu do pojazdu i odwrotnie, w granicach swoich możliwości fizycznych. Opiekuje się pasażerem, służy pomocą i radą. Numer telefonu, pod którym osoby niepełnosprawne poruszające się na stałe na wózkach inwalidzkich, mogą od dnia 2 lipca br. zamawiać przewozy to 191 91.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, May 27, 2022 16:40:36
IP     : 34.204.174.110
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html