To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Transport dla osób niepełnosprawnych    -   29/6/2012
Ważna informacja
Już od najbliższego poniedziałku, 2 lipca, zmieniają się zasady korzystania przez osoby niepełnosprawne z usług przewozowych wykonywanych samochodem stanowiącym własność Gminy Miasta Tarnowa – informuje magistrat. W wyniku postępowania w trybie przetargu nieograniczonego wyłoniony został nowy Wykonawca, który w okresie od dnia 2 lipca 2012 r. do dnia 31 grudnia 2012 r. realizował będzie usługi przewozowe osób niepełnosprawnych poruszających się na stałe na wózkach inwalidzkich.

Ogloszenie
>

Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. W  soboty, niedziele i dni świąteczne przewozy nie będą realizowane. Osoby poruszające się na stałe na wózkach inwalidzkich muszą posiadać orzeczenie: 05 – R upośledzenia narządu ruchu, 06 – E epilepsja, 07 – S choroby układu oddechowego i krążenia lub 10 – N choroby neurologiczne lub inne orzeczenie potwierdzające taką potrzebę.

Pozostałe warunki przewozów pozostają bez zmian. Część stała opłaty za korzystanie z samochodu tzw. startowe wynosi 2,50 zł, a opłata za każdy rozpoczęty kilometr jazdy z pasażerem wynosi 0,50 zł. Gmina Miasta Tarnowa do każdego kilometra z pasażerem dopłacać będzie kwotę 8,09 zł brutto. Wyznaczony został limit tygodniowy wynikający z ilości dni roboczych w danym tygodniu pomnożonych przez 24 km dziennie, w związku z czym przewidywany zakres przewozów wyniesie do końca bieżącego roku 3.048 km z pasażerami na wózkach inwalidzkich, a kwota dopłat z tego tytułu z budżetu Gminy Miasta Tarnowa wyniesie 24.658,32 zł.

Kierowca jest zobowiązany do bezpłatnej pomocy w przemieszczaniu (transporcie) pasażera niepełnosprawnego od drzwi domu do pojazdu i odwrotnie, w granicach swoich możliwości fizycznych. Opiekuje się pasażerem, służy pomocą i radą. Numer telefonu, pod którym osoby niepełnosprawne poruszające się na stałe na wózkach inwalidzkich, mogą od dnia 2 lipca br. zamawiać przewozy to 191 91.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 02:31:46
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html