To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W upały najlepiej popływać...    -   03/7/2012
Oblężone letnie baseny
Miejskie pływalnie przeżywają prawdziwy najazd spragnionych ochłody tarnowian. Jak informuje magistrat, od chwili uruchomienia pływalni letnich przy Alei Tarnowskich jak i przy ul. Traugutta skorzystało z nich prawie pięć tysięcy osób.

Ogloszenie

Kąpielisko przy Alejach Tarnowskich odwiedziło już ponad 3300 osób, a obiekt w Mościcach ponad 1300. –Trafiliśmy z pogodą idealnie, upały zaczęły się akurat w dniu otwarcia basenów, a liczba jak na razie jest znacznie powyżej średniej wieloletniej dla tego okresu. Mamy nadzieję, że pogoda dalej będzie dopisywać – mówi dyrektor Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Turystyki Edward Rusnarczyk.

Warto przypomnieć, że z ulg na wstęp na baseny, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, mogą korzystać uczniowie tarnowskich szkół. To właśnie dla nich przygotowano specjalną ofertę. W każdy wtorek lipca wstęp na pływalnie letnie kosztuje tylko jeden złoty. Za symboliczną złotówkę można korzystać również z Parku Wodnego przy ul. Piłsudskiego. Tutaj zniżka obowiązuje w poniedziałki, środy i czwartki. Wyjątkiem będzie, przypomnijmy, najbliższy czwartek (5 lipca), kiedy to park będzie nieczynny od godziny 12.00 do godziny 22.00 w piątek. Powodem jest przerwa w dostawie ciepłej wody zasilanej z sieci MPEC. -Nie chcemy jednak, żeby dzieciom i młodzieży uciekł „czwartek za złotówkę”, tak więc ze zniżki będzie można skorzystać dodatkowo we wtorek, 10 lipca – dodaje dyrektor Rusnarczyk.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:16:01
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html