To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Nie będzie zwolnień w tarnowskim ZUS-ie ?   -   06/12/2004
Kolejni tarnowscy parlamentarzyści wypowiadają się w sprawie planów likwidacji tarnowskiego ZUS od stycznia. Poseł Krzysztof Janik, były minister Spraw Wewnętrznych i Administracji a obecnie szef SLD twierdzi, że obawy Tarnowian są nieuzasadnione. I nie dlatego, że nie ma planów likwidacji oddziału w Tarnowie, ale dlatego, że nie oznacza to - zdaniem Janika - jakiejkolwiek zmiany w sytuacji petentów i pracowników placówki.

Ogloszenie

Projekt zmian dotyczących reorganizacji zatrudnienia w ZUS zakłada, że oddział będzie się mieścił w Krakowie, zaś w Tarnowie i Nowym Sączu pozostaną inspektoraty. Te zmiany, nawet jeśli zostaną zrealizowane, nie zmienią nic w sytuacji klientów i pracowników ZUS-u w Tarnowie – zapewnia parlamentarzysta SLD. Nie będzie zwolnień - dodaje.
W przypadku drugiej instytucji, o której restrukturyzacji też zrobiło się głośno czyli Urzędzie Celnym w Tarnowie - redukcja zatrudnienia jest zdaniem posła Janika bardziej prawdopodobna, w związku ze zniesieniem ceł po wejściu Polski do Unii Europejskiej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, May 26, 2022 17:48:16
IP     : 18.205.176.39
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html