To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pod patronatem wójta Borzęcina...    -   06/7/2012
Rodzinny piknik
W niedzielę na kompleksie boisk sportowych Orlik 2012 w Borzęcinie odbył się „Rodzinny piknik sportowo – rekreacyjny”. Imprezę pod honorowym patronatem wójta gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka zorganizował Klub Sportowy „Sokół” Borzęcin oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie. Sponsorem głównym był Browar Carlsberg Okocim.

Ogloszenie

Rozpoczęto od rywalizacji młodych zawodników należących do powstałej niedawno szkółki piłkarskiej. Był to pierwszy oficjalny mecz podopiecznych trenera Sławomira Zubla i z tego też powodu przybyło wielu kibiców dopingujących swoich ulubieńców. Po nich na boisku dominowali trampkarze. Jednocześnie odbywały się różnego rodzaje konkursy i zawody zarówno dla tych najmłodszych, jak i starszych dzieciaków. Nie mogło także zabraknąć zawodów, w których wykazać się mogli rodzice ze swoimi pociechami.

Konkurencja „rzuty karne” została podzielona na dwie kategorie: młodszych i starszych. W kategorii młodszych wzięło udział 14 uczestników, z których I miejsce zajął Kacper Parszcz, II miejsce Sebastian Kułak, a III Bartłomiej Chmura. W kategorii starszych wzięło udział 28 uczestników. Najlepszy okazał się Marcin Nowiński, kolejne miejsce zajęli Michał Pudełko i Krzysztof Zaczyński. Do konkursu „żonglowanie piłką” zgłosiło się 15 uczestników. Na I miejscu uplasował się Michał Mularz, II był Marcin Krzemiński, a III Dawid Wojciechowski. W konkurencji „hula-hop” współzawodniczyło 16 uczestników, z których nie do pokonania była Ada Grocholska, zaraz za nią Piotr Pudełko i Natalia Grocholska. W kolejnej zabawie - „hydronetce” – dzieci uczestniczyły ze swoimi rodzicami . Spośród 16 par najlepszymi okazali się Dawid i Janusz Siudut, II miejsce zajęli Natalia i Kamil Tota, a III Kamil i Janusz Siudut. Konkurencja „rzuty do kosza” została podzielona na kategorie chłopców i dziewcząt, w których zaprezentowało się 14 „maluchów”. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Kasia Wójcik, II Wiktoria Prasoł, a III Joanna Wójcik. W kategorii chłopców I miejsce przyznano Patrykowi Siudutowi, II Maciejowi Adamskiemu, a III Aleksowi Makowiec. W konkurencji „rzut lotką” wzięło udział 14 zawodników. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Barbara Gonia, II miejsce zajęła Aleksandra Kozioł, a III Weronika Wesołowska. W kategorii chłopców I miejsce zajął Patryk Cherjan, II Roman Rechul, a III Konrad Wieczorek. Ostatnią konkurencją były „rzuty do kosza”, w której zaprezentowało się 20 starszych uczestników. Spośród nich najlepszy był Kamil Tota, II miejsce zajął Marcin Stoch, a III Michał Pudełko.

Na zakończenie zmagań sportowych rozegrano mecz piłki nożnej drużyn mieszanych, w którym uczestniczyły zarówno kobiety, jak i mężczyźni.  – meczu mógł zagrać każdy, a zmiany były płynne. Dzięki temu udało się zaangażować do wspólnej zabawy wielu mieszkańców  – mówi Stanisław Klisiewicz, organizator pikniku.

Wieczorem wszyscy obejrzeli mecz finałowy EURO 2012 Hiszpania - Włochy, który wszystkim fanom piłki nożnej, nie tylko w Borzęcinie przysporzył wielu sportowych emocji.  –Dziękuję Arkadiuszowi Świencickiemu z Browaru Carlsberg Okocim oraz Piotrowi Hebda, którzy udostępnili sprzęt by umożliwić oglądanie meczu. Podziękowania składam także wójtowi Januszowi Kwaśniakowi, który objął imprezę swoim patronatem i przekazał środki na ufundowanie wielu nagród. Dziękuję także strażakom z Borzęcina za ich pomoc w zabezpieczeniu porządku oraz GOK Borzęcin za pomoc w organizacji pikniku – komentuje prezes Klisiewicz.
(h)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:24:31
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html