To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Konkurs na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon    -   11/7/2012
Zielony Tarnów 2012
Już po raz trzynasty tarnowianie będą mieli okazję wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon „Zielony Tarnów”. Magistrat zaprasza wszystkich mieszkańców, posiadających zadbane ogrody i ciekawie zagospodarowane roślinnością balkony, do zgłoszenia ich do konkursu.

Ogloszenie

”Zachęcamy też szkoły, przedszkola i inne jednostki z terenu Tarnowa do prezentacji swoich osiągnięć w urządzaniu zieleńców” - czytamy w komunikacie. Założeniem konkursu jest pobudzenie aktywności i inicjatyw mieszkańców, zwiększenie dbałości o środowisko naturalne i wykształcenie poczucia współodpowiedzialności za swoje najbliższe otoczenie. Konkurs wyłoni obiekty wyróżniające się estetyką i kompozycją roślin, w czterech odrębnych kategoriach:
1) balkon,
2) ogród dla mieszkańców domów jednorodzinnych,
3) ogród dla mieszkańców budynków wielorodzinnych,
4) ogród dla przedszkoli, szkół, zakładów pracy, instytucji itp.

Zgłoszenia do konkursu można składać w Kancelarii Głównej UMT, ul. Nowa 4, w Biurze Ochrony Środowiska UMT, przy ul. Bernardyńskiej 24 lub przekazywać drogą elektroniczną na adres: k.lisowska@umt.tarnow.pl. Formularze uczestnictwa w konkursie są dostępne w Urzędzie Miasta oraz na stronie internetowej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 014/68-82-872. Termin przyjmowania zgłoszeń mija dnia 31 lipca 2012r.
Komisja konkursowa do końca września tego roku dokona przeglądu i oceny zgłoszonych obiektów. Uroczyste zakończenie konkursu planujemy na październik. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:01:55
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html