To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Debata na półmetku kadencji   -   08/12/2004
To już dziś. W środowy wieczór o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich Tarnowian do Sali Lustrzanej, gdzie spotykamy się z tarnowskimi radnymi, Prezydentem Tarnowa i jego zastępcami a także politykami spoza Rady Miasta, w tym parlamentarzystami z okręgu. Pretekstem do publicznej debaty o sprawach miasta, jego sukcesach i porażkach jest mijający właśnie półmetek kadencji Rady Miejskiej i Prezydenta Miasta.

Ogloszenie
>

Spotkania podsumowujące kolejne lata pracy tarnowskiego samorządu, rozpoczął tarnowski KoLiber rok temu. Już wówczas uczestnicy pierwszej debaty obiecali sobie kontynuację cyklu. W tym roku w organizację imprezy włączył się również nasz Portal Internetowy inTARnet.pl i Forum Tarnowa (www.forum.tarnow.pl). Sponsorami debaty są : Biuro Podatkowe PRO-FIS, Wytwórnia Szachów i Gier z Drewna GNIADEK, Firma 2m Media, Agencja Informacyjno- Handlowa TAR-NET, Przychodnia Lekarska TRIADA oraz Restauracja PASAŻ. Wśród patronów medialnych przedsięwzięcia, poza naszym portalem i forum, znaleźli się TEMI, TTK, RDN-Małopolska, Radio MAKS, internetowy serwis miejski www.tarnow.pl oraz czasopismo studentów PWSZ "Ad Astra".

Środową debatę, jak przed rokiem, rozpoczną krótkie wystąpienia przedstawicieli wszystkich ugrupowań zasiadających w tarnowskiej Radzie Miasta - Krzysztofa Bazuły z SLD-UP, Marka Ciesielczyka z Uczciwości, Jacka Łabny z Prawego Tarnowa, Zbigniewa Martyki z LPR , przedstawicieli Naszego Domu Tarnów i SDPL oraz wystąpienie Prezydenta Bienia. Każdy z uczestników ma dokonać ogólnego podsumowania 2 lat pracy samorządu i ocenić obecny stan spraw Miasta. Po tym demokratycznym wstępie (na wskazanie największej porażki i największego sukcesu tej kadencji każdy z dyskutantów bedzie miał tylko 1 minutę) zaplanowaliśmy około godzinną dyskusję między radnymi a Zarządem Miasta. W drugiej i zarazem ostatniej godzinie debaty do dyskusji zaproszono również reprezentantów ugrupowań nie zasiadających obecnie w Radzie Miasta a także tarnowskich parlamentarzystów. Swój udział potwierdzili dotychczas: Aleksander Grad - poseł PO, Tomasz Zieliński (UW), Tadeusz Falandysz (PSL) i Wojciech Popiela (UPR). Oczekujemy jednak obecności także innych polityków związanych z Tarnowem.

W trakcie spotkania przeprowadzone zostanie wśród publiczności zgromadzonej na sali głosowanie "Jak dziś zagłosowałbyś w wyborach samorządowych?".
Podczas debaty będzie też można (na karteczce) zadać pytanie tarnowskim politykom. Na pytania pod adresem radnych i Prezydenta, które wykorzystane zostaną podczas dyskusji, czeka też nadal nasza redakcja. Można nadsyłać swoje pytania drogą elektroniczną, na adres: redakcja@intarnet.pl.
Pytania, na które z braku czasu, nie zostaną udzielone odpowiedzi na Sali Lustrzanej postaramy się przekazać adresatom a odpowiedzi pozyskać w formie pisemnej i następnie opublikować w portalu.
Dobrą okazję do zadania pytania Prezydentowi Bieniowi będą mieli też internauci podczas chata, który organizuje serwis miejski www.tarnow.pl w piątek 10 grudnia o 14.30 (Uwaga : nastąpiło przsunięcie pierwotnego terminu chata ze środy na piątek !).

My raz jeszcze zapraszamy do Sali Lustrzanej w środę o godzinie 18.00, licząc na liczne, tym razem nie-wirtualne przybycie inTARnautów.
(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:13:18
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html