To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieczór francuski: „Zakochany Paryż” i „Leon Zawodowiec” (film)    -   12/7/2012
Wakacyjne kino w Parku Sanguszków
Już w sobotę, 14 lipca o godzinie 20.30 odbędzie się pierwsze Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków. Organizatorzy dla miłośników kina na wolnym powietrzu przygotowali cztery filmowe wieczory. Pierwszy z nich to „Wieczór francuski”, podczas którego będzie można obejrzeć takie filmy jak „Zakochany Paryż” i „Leon Zawodowiec”.

Ogloszenie

Wakacyjne Kino to propozycja spędzenia wolnych letnich wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Impreza odbywa się w Parku Sanguszków. Wybrana lokalizacja dodatkowo podkreśla niepowtarzalny klimat przedsięwzięcia. Jest to miejsce, gdzie można wybrać się z rodzina, znajomymi, czy sympatią. Wszystko po to, by spędzić niezwykły wieczór pod gwiazdami. 20 sierpnia 2011r. miała miejsce inauguracja tego wyjątkowego wydarzenia. Przy kultowych polskich komediach kino w Parku Sanguszków zgromadziło ponad 600 widzów.
-Pierwsze kino cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Postanowiliśmy kontynuować tę inicjatywę – mówi Karolina Mochylska, organizatorka kina.

Poza „Wieczorem francuskim” zaplanowano spotkania o innej tematyce. Osoby, które zdecydują się spędzić wieczór w Parku Sanguszków będą miały okazję obejrzeć filmy o różnorodnej tematyce. Już dwa tygodnie po tegorocznej inauguracji organizatorzy zapewnili pojedynek między odwiecznie walczącymi kobietami i mężczyznami. „Zdecydowaliśmy się nazwać tę konfrontację „Wojną płci”” - piszą organizatorzy. „Widzowie przy tej okazji będą mogli bawić się przy polskich komediach, tj. „Lejdis” i „Testosteron”. 11 sierpnia zapewni dużą dawkę adrenaliny. Zapraszamy na wieczór „W akcji”, podczas którego będą wyświetlane „Cztery pokoje” oraz „Biegnij, Lola, biegnij”. Ostatni wieczór to nie tylko zwieńczenie naszego przedsięwzięcia, ale również zakończenie wakacji. 1 września postawiliśmy na narodowe akcenty. „Witamy w Polsce”- tak zatytułowano ostatnie spotkanie w Parku Sanguszków. Liczymy, że podczas projekcji „Pieniądze to nie wszystko” oraz „Wesela” widzowie licznie przybędą świętować z nami koniec udanego cyklu Kina Plenerowego.”
Dodajmy, że wstęp na wszystkie projekcje jest wolny. Wystarczy przynieść koc lub karimatę, by móc wygodnie spędzić ten niezwykły wieczór z gwiazdami kina.

Zobacz spot „Kina...”

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:47:02
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html