To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jubileuszowy, dziesiąty Multimedia Happy End Festiwal    -   13/7/2012
Multimedia Polska zapraszają...
Do 31 lipca można zgłaszać filmy na X Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w Rzeszowie, który odbędzie się w dniach 9-13 października. Zwycięzca otrzyma czek na 5000 zł.

Ogloszenie

W październiku po raz dziesiąty zostaną wręczone Złote Ryby dla najlepszych filmów optymistycznych na festiwalu Multimedia Happy End w Rzeszowie. Autor filmu nagrodzonego Grand Prix otrzyma 5000 zł od operatora Multimedia Polska, organizatora festiwalu.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do końca lipca. Zgłaszać można filmy fabularne, dokumentalne, profesjonalne, studenckie i niezależne – jest tylko jeden warunek – muszą być optymistyczne.

W zeszłym roku Grand Prix otrzymał film „Odwyk”, w reżyserii Krzysztofa Jankowskiego. Nagroda stała się przepustką do kolejnych sukcesów. W maju tego roku „Odwyk” zakwalifikował się do 37 Gdynia Film Festival. Zdobył również inne wyróżnienia i nagrody, m.in. podczas 10. Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych im. Jana Machulskiego.

Co roku, podczas Multimedia Happy End nagradzane są osoby, które mają wybitny wkład w tworzenie i promocję polskiego kina niezależnego. Organizatorzy nie zdradzają jednak, kto otrzyma w tym roku honorową Złotą Rybę.

W tym roku Happy End będzie wyjątkowy, ponieważ obchodzi swoje dziesięciolecie.
-W ciągu tych dziesięciu lat pojawiło się wielu twórców, wiele przeglądów i festiwali filmowych. Można powiedzieć, że minęła pierwsza dekada polskiego kina niezależnego – mówi Piotr Żukowski, główny koordynator festiwalu. -W tym czasie Happy End stał się stałym punktem na polskiej mapie festiwalowej. W tym roku po raz kolejny udowodni, że widzowie chcą oglądać filmy optymistyczne.

To, że czeka nas kolejna dawka optymistycznych filmów, jest pewne. Ale to nie wszystko. Z okazji okrągłych urodzin– operator kablowy Multimedia Polska – przygotował wiele atrakcji, które uświetnią jubileusz. Festiwalowi towarzyszyć będą m.in. konkursy i ciekawe happeningi. Będzie się działo! - czytamy w otrzymanej informacji.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie www.multimediaoff.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 14:17:11
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html