To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Nałęcz w Tarnowie   -   07/12/2004
W Wierzchosławicach i Tarnowie gościł wczoraj na zaproszenie Stowarzyszenia Kuźnica i Fundacji im. A.Urbańczyka - prof. Tomasz Nałęcz z Socjaldemokracji Polskiej, wicemarszałek Sejmu. W rodzinnej miejscowości W. Witosa przekazał on do pracowni w Domu Ludowym kolejny, ufundowany przez Fundację komputer. W Tarnowie odwiedził m.in. Pałac Młodzieży.

Ogloszenie

Podczas zorganizowanej tam konferencji prasowej odniósł się m.in. do niedzielnego wydarzenia, jakim było powstanie nowej lewicowej formacji - Unii Lewicy zrzeszającej Unię Pracy, PPS, Antyklerykalną Partię RACJA, ruch zrzeszający homoseksualistów i lesbijki oraz kilka innych, mniejszych ugrupowań politycznych i społecznych.
„Z tego UL-a miodu nie będzie” - tak skomentował zawiązanie nowej partii wicemarszałek. Jego zdaniem w nowym tworze po lewej stronie polskiej sceny politycznej za dużo trutniów i szkodników. Po zawiązaniu Unii Lewicy pojawiły się głosy o możliwości wspólnego startu w przyszłych wyborach wszystkich ugrupowań lewicowych. O ile możliwa jest koalicja z SLD o tyle koalicja z niektórymi członkami Unii Lewicy nie jest możliwa.
Nałęcz odnosił się też do prac komisji sejmowej ds. Orlenu. Podtrzymał on stanowisko własne i kolegów - SdPl chce wykluczenia z tego ciała posła Ligi Polskich Rodzin Romana Giertycha. Ponieważ skłamał powinien odejść, ale komisja jest potrzebna – dodaje parlamentarzysta.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:22:24
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html