To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jarosław Kaczyński w Tarnowie i regionie. Zgrzyt wokół miejsca niedzielnego spotkania aktualizacja   -   19/7/2012
Otwarte spotkanie z prezesem PiS
W najbliższy weekend tj. 21 – 22 lipca br. w Małopolsce gościć będzie Jarosław Kaczyński. W trakcie wizyty Prezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się na spotkaniach otwartych z mieszkańcami czterech małopolskich miast, by konsultować tworzący się, nowy, pozytywny, kompleksowy program PiS, który zaprezentowany zostanie wczesną jesienią tego roku. Jarosław Kaczyński gościć będzie w Olkuszu, Chrzanowie, Nowym Targu oraz Tarnowie. Przypomnijmy, że w naszym mieście otwarte spotkanie z prezesem PiS odbędzie się w niedzielę, 22 lipca w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie (ul. Mickiewicza 4) o godz. 17:30. Spotkanie miało odbyć się pierwotnie w auli PWSZ, ale ostatecznie nie zgodził się na to rektor tej państwowej uczelni.

Ogloszenie

Jak czytamy w nadesłanej informacji, wizyta prezesa PiS ma charakter programowy. Prawo i Sprawiedliwość, zaraz po wakacjach przedstawi szereg ustawowych rozwiązań, które pozytywnie wpłynąć mają na sytuację naszego kraju. PiS będzie domagać się, aby przedstawione już opinii publicznej elementy programu – pakiety: „Teraz Rodzina”, „Narodowy Program Zatrudnienia”, „Nowoczesny System Podatkowy” stały się tematem debaty parlamentarnej (pisaliśmy o nich w osobnym artykule, po poniedziałkowej konferencji prasowej).

Prezes PiS chce rozmawiać z mieszkańcami Małopolski także o sytuacji w służbie zdrowia, edukacji, rolnictwie czy szeroko rozumianej gospodarce, w tym o sposobach walki z narastającym w Polsce bezrobociem.
-Trzeba zatrzymać złą politykę zaniechań, bezradności i bylejakości obecnego Rządu. PiS zdaje sobie sprawę z zagrożeń przed jakimi stoi nasz kraj. Czuje się w obowiązku wystąpić z pozytywnym i skutecznym programem, który wyjdzie naprzeciw problemom dnia codziennego Polaków, szczególnie tych średnio i mniej zamożnych. Program będzie efektem pracy wykonanej wspólnie z ludźmi i służyć będzie ludziom – powiedział Edward Czesak, prezes PiS w okręgu tarnowskim, zapraszając, wraz z posłem Michałem Wojtkiewiczem do udziału w spotkaniu.

Na organizację spotkania lidera największej partii opozycyjnej z tarnowianami w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie nie zgodził się Rektor PWSZ Stanisław Komornicki, który napisał do organizatorów, że "PWSZ nie wynajmuje swoich pomieszczeń na spotkania o charakterze politycznym".
Oznaczało to zmianę wstępnej decyzji, na mocy której wyrażona została zgoda na odpłatne wynajęcie uczelnianej sali konferencyjnej na spotkanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości z tarnowskimi wyborcami w najbliższą niedzielę - informuje poseł Edward Czesak, szef struktur PiS w naszym regionie. Poseł jest zaskoczony argumentacją rektora Komornickiego i przypomina, że w tarnowskiej PWSZ organizowano już spotkania z politykami, np. z ministrem sprawiedliwości Jarosławem Gowinem na temat deregulacji.
Przyznaje to zresztą sam rektor Komornicki w przesłanym do Radia Kraków piśmie: "Uczelnia udostępniała sale na spotkania ze studentami i pracownikami szkoły przedstawicielom administracji rządowej i samorządowej". W piśmie wymieniono m.in. dwukrotne wizyty premierów, w tym... Jarosława Kaczyńskiego.
Ostatecznie na miejsce niedzielnego spotkania z wyborcami PiS wynajęło Teatr im. L.Solskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 14:48:25
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html