To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Prezes PiS spotkał się w tarnowskim Teatrze z tłumami tarnowian. Zapowiedział ofensywę, mającą na celu odebranie władzy PO, cofnięcie szkodliwych ustaw, zatrzymanie prywatyzacji i "repolonizację" gospodarki (film)    -   23/7/2012
Kaczyński inicjuje "antyTuskową" ofensywę
Takiego oblężenia przez widzów, jak w niedzielę 22 lipca, zmodernizowany obiekt Teatru Solskiego jeszcze nie przeżył. Przyczyną tego wyjątkowego zainteresowania tarnowian była wizyta lidera największej partii opozycyjnej, byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego. Osoby, które chciały się z nim spotkać szczelnie wypełniły nie tylko dużą salę ale i całe foyer. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video tego spotkania.

Ogloszenie
>
Zobacz/posłuchaj początkowego wystąpienia prezesa Jarosława Kaczyńskiego i pierwszej sekwencji odpowiedzi na pytania zadane przez zgromadzonych w Teatrze widzów :

Pobierz wtyczkę Flash PlayerZobacz/posłuchaj dalszej części odpowiedzi prezesa PiS na pytania zadane przez uczestników spotkania:

Pobierz wtyczkę Flash PlayerZobacz/posłuchaj finalnej części spotkania z Jarosławem Kaczyńskim :

Pobierz wtyczkę Flash PlayerPosłuchaj zapisu dźwiękowego briefingu prasowego, poprzedzającego niedzielne spotkanie w Tarnowie - w biurze okręgowym PIS przy ul. Rybnej Jarosław Kaczyński rozmawiał z tarnowskimi dziennikarzami :


Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, October 21, 2021 12:43:08
IP     : 3.238.232.88
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html