Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Przedszkolaki ubrały choinkę   -   07/12/2004
Już po raz piąty maluchy z Przedszkola Publicznego nr 32 ubrały wczoraj świąteczne drzewko ustawione kilka dni temu na płycie tarnowskiego Rynku. Choinka została przystrojona w ozdoby własnoręcznie wykonane przez przedszkolaków.

Ogloszenie

Wykonane zostały te ozdoby z kolorowego papieru i tektury. Malcy włożyli w ich zrobienie sporo pracy, a swój wkład mieli także rodzice, którzy przynosili do przedszkola papierowe materiały do wykonania ozdób.

Efekt współdziałania rodziców z przedszkolakami był imponujący. - Dzieci chodzące do naszego przedszkola wykonały tysiąc choinkowych ozdób przed dzisiejszym ubieraniem drzewka - powiedziała nam Lidia Hytroś, dyrektor Przedszkola nr 32, która uczestniczyła oczywiście we wczorajszej akcji na Rynku.

Do ubierania reprezentacyjnego drzewka dołączyli się wczoraj także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Gimnazjum nr 4. Przybył osobiście św. Mikołaj, diabeł, dwóch inspektorów Straży Miejskiej oraz wiceprezydent Wojciech Magdoń, który też pomagał najmłodszym w wieszaniu ozdób choinkowych.

Choinka na płycie Rynku ma dziewięć metrów wysokości. W ub. tygodniu Urząd Miasta zlecił jej ustawienie w tradycyjnym miejscu. - Drzewko ustawione na płycie Rynku to jodła pospolita przywieziona z nadleśnictwa Gromnik - powiedział nam inspektor Józef Czupryna z magistratu, odpowiedzialny za zieleń miejską.
(fot. i tekst: Smol)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(07-12-2004) olka :
Do przeczkola 32 zawsze chodzily zdolne dzieci i chodza zdolne dzieciaczki......

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-12-2004) oh!! :
Nie przesadzajmy nie tylko do Pla32 chodza zdolne dzieci w innych placowkach tez ich nie malo a to ze nie stroily choinki naTarnowskim Rynku moze nie mogly bo nie daje sie im takiej mozliwosci- zawsze ci sami to robia szkoda pytanie dlaczego?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-12-2004) jolka :
oh! słusznie dlaczego? Dlaczego tylko dwie szkoły i jedno przedszkole - a gdzie reszta? Może warto sie włączyć?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-12-2004) agacia :
akcja jest rokrocznie a te szkoly i przedszkole same wystepuja z inicjatywa wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby tez innym szkolom chcialo sie robic ozdoby i przybrac swiateczne miejskie drzewko

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-12-2004) viola :violak@poczta.onet.pl 
Akcja ubierania choinki to zasługa dyrekcji przedszkola nr 32. A dlaczego innym placówkom się nie chce ? no cóż odpowiedzcie sobie sami. violetta

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947