To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Plenerowa projekcja    -   24/7/2012
Kino „Koszyce”
Mieszkańcy Koszyc Wielkich jak zwykle nie zawiedli. Ponad pięćset osób zjawiło się w ubiegły czwartek na terenie szkoły podstawowej, aby wspólnie obejrzeć przygody małych Smerfów. Projekcja została zorganizowana przez gminne Centrum Animacji Kulturalnej w ramach kolejnej odsłony letniego kina plenerowego.

Ogloszenie
>

Z powodu kapryszącej pogody, pokaz filmu do końca stał pod wielkim znakiem zapytania. Na szczęście, pół godziny przed planowanym rozpoczęciem, deszcz przestał padać a plac wypełnił się widzami. Wójt Grzegorz Kozioł mógł więc bez przeszkód, punktualnie o 21, zaprosić wszystkich zgromadzonych do obejrzenia filmu. Mieszkańcy zasiedli do oglądania. ustawiając na każdym wolnym skrawku ziemi przenośne krzesełka, poduszki i inne podręczne akcesoria widza plenerowego kina.

W śledzeniu losów Papy Smerfa i spółki nie przeszkodzili nawet tłumnie przybyli nieproszeni goście czyli wojownicze i gryzące mrówki. W trakcie pokazu radny Eugeniusz Wojtarowicz rozdawał darmowe losy, dzięki którym szczęśliwcy mogli zajadać się popcornem. 

Jak podkreśla kierownik gminnego Centrum Animacji Kulturalnej Anna Pieczarka - Kino plenerowe cieszy się dużym zainteresowaniem, a na projekcjach zjawiają się nie tylko najmłodsi mieszkańcy, lecz także całe rodziny. Dzięki temu wiemy, że organizacja takich przedsięwzięć ma sens i będziemy starali się wychodzić z podobnymi propozycjami w przyszłości.

Centrum Animacji Kulturalnej zaprasza wszystkich chętnych na kolejną w tym roku projekcję plenerowego kina, która  odbędzie się 26 lipca w Radlnej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:20:01
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html