To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna odsłona Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków    -   26/7/2012
Wojna płci...
Już w najbliższą sobotę – 28 lipca o godzinie 20.30 odbędzie się kolejna odsłona tegorocznego cyklu Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków. Organizatorzy zapewnili pojedynek między odwiecznie walczącymi kobietami i mężczyznami. „Wojna płci” - tak zostało zatytułowane najbliższe filmowe spotkanie w Parku Sanguszków. Widzowie przy tej okazji będą mogli bawić się przy polskich komediach, tj. „Lejdis” i „Testosteron”.

Ogloszenie

-Mamy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze i w Parku Sanguszków pojawi się jeszcze więcej widzów letniego Kina - mówi Karolina Mochylska, organizatorka Wakacyjnego Kina.
Przypomnijmy, że „Wakacyjne Kino” to propozycja spędzenia wolnych letnich wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Impreza odbywa się w Parku Sanguszków. Wybrana lokalizacja dodatkowo podkreśla niepowtarzalny klimat przedsięwzięcia. Jest to miejsce, gdzie można wybrać się z rodzina, znajomymi, czy sympatią. Wszystko po to, by spędzić niezwykły wieczór pod gwiazdami. Dodajmy, że wstęp na wszystkie projekcje jest wolny. Wystarczy przynieść koc lub karimatę, by móc wygodnie spędzić ten niezwykły wieczór z gwiazdami kina.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:10:09
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html