To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   ObserwatoriumRodzinne.pl zaprasza do udziału w konkursie „Ile kosztują rodzinne wakacje?”    -   24/8/2012
Ile kosztują rodzinne wakacje?
Fundacja Forum Europa Przyszłość Energia, którą założył europoseł Paweł Kowal a kieruje tarnowski radny Grzegorz Kądzielawski realizuje w ramach programu Obserwatorium Rodzinne ogólnopolski konkurs "Ile kosztują wakacje rodziny?" Jeszcze przez kilkanaście dni, do 14 września br. można nadsyłać do portalu "ObserwatoriumRodzinne.pl" zestawienia kosztów tegorocznych wakacji naszych rodzin (nawet jeśli nigdzie nie wyjechaliśmy). Konkurs wspiera kilku naukowców, m.in. prof. Julian Auleytner. Ma on dostarczyć wiedzy do celów badawczych jak kształtuje się wypoczynek polskich rodzin a przy okazji uczestnicy mogą wygrać cenne nagrody.

Ogloszenie
>

Wakacyjne wyjazdy są z roku na rok coraz droższe, coraz częściej chcemy oszczędzać i szukamy taniego wypoczynku. Decyzję o wyjeździe podejmujemy z dużą rozwagą i kalkulacją kosztów, ponieważ w tym roku stać nas na mniej.

Portal ObserwatoriumRodzinne.pl zachęca do nadsyłania zestawienia kosztów, jakie poniosła Twoja Rodzina w związku z wakacyjnym wypoczynkiem. Dla Rodzin, które nadeślą zestawienie wraz z kilkunastozdaniowym opisem, w jaki sposób za wydaną kwotę spędzić ciekawe wakacje, czekają atrakcyjne nagrody. Nawet, jeśli Twoja Rodzina spędza wakacje w miejscu zamieszkania, to także może wziąć udział w konkursie. Napisz, w jaki sposób organizujecie wakacyjny wypoczynek w domu i ile to kosztuje. Podobnie jeśli tylko część Twojej Rodziny uda się w tym roku na wakacyjny wypoczynek.

Nagrodą główną jest wyjazd dla zwycięskiej Rodziny na wycieczkę do Brukseli. Do dyspozycji Jury będą także nagrody w postaci rodzinnego biletu do teatru w Warszawie, komplet książek Wydawnictwa Trio dla całej Rodziny oraz inne nagrody rzeczowe.

Zestawienie wydatków Twojego rodzinnego wypoczynku wraz z opisem należy przesłać na kwestionariuszu dostępnym na stronie www.obserwatoriumrodzinne.pl. Po szczegóły kliknij TUTAJ

Obserwatorium Rodzinne to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Stawia sobie za zadanie stworzenie forum wymiany myśli, na którym dyskutować będą osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z polityką rodzinną, przy współudziale ekspertów. "Nie będziemy zamykać się na głosy z jakiejkolwiek strony. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki dialogowi będziemy mogli znaleźć konkretne rozwiązania, które w dalszej perspektywie przełożą się na poprawę jakości życia rodzin w Polsce - deklarują inicjatorzy przedsięwzięcia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:19:26
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html