To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Rezonans uratowany !   -   08/12/2004
Rezonans magnetyczny pozostanie jednak w Tarnowie. Stowarzyszenie Wspierające Leczenie Dzieci Chorych, które kupiło urządzenie, wynegocjowało z Narodowym Funduszem Zdrowia wyższy, przyszłoroczny kontrakt. Także w tym roku Fundusz dał więcej pieniędzy na badania. To oznacza, że Stowarzyszenie będzie mogło spłacać kredyt zaciągnięty w Banku Światowym.

Ogloszenie

- Spłaciliśmy dotąd BŚ 144 tys. euro. Jeszcze w tym roku dopłacimy pewną kwotę. Porozumiemy się również w sprawie rozłożenia należności na większą liczbę lat - powiedział Janusz Jung, prezes Stowarzyszenia Wspierającego Leczenie Dzieci Chorych.

W tym roku przy użyciu rezonansu magnetycznego pozwalającego obrazować wnętrze ludzkiego ciała, wykonano w Tarnowie już 3,400 badań. Można ich przeprowadzić jeszcze 600. Dlatego pracownia rezonansu czeka na chętnych pacjentów.

A w przyszłym roku dzięki dobremu kontraktowi z NFZ-em pracownia rezonansu magnetycznego będzie miała do dyspozycji około miliona złotych. To oznacza, że za pomocą urządzenia będzie można wykonać 4,5 tysiąca badań.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, May 27, 2022 14:47:29
IP     : 34.204.174.110
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html