To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wielka Akcja Adopcyjna Zwierząt z Tarnowskiego Azylu    -   27/8/2012
Szukam Domu
Chcesz pomóc psu lub kotu? Przygarnąć milusińskiego zwierzaka? Stworzyć mu dom i prawdziwą rodzinę? Już 1 września w Tarnowie będzie ku temu znakomita okazja. Wszystkich miłośników psów i kotów zapraszamy na akcję adopcyjną Szukam Domu. Akcja odbędzie się przy ulicy Błonie 2 obok centrum handlowego Carrefour w godzinach od 10.00 do 15.00.

Ogloszenie

Tego dnia zainteresowani będą mogli poznać i adoptować podopiecznych tarnowskiego Azylu. – Zaprezentujemy nasze psiaki i koty, a mamy czym się pochwalić, bowiem są urocze – mówi Janusz Łabno, kierownik Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie. – Oczywiście każdy zwierzak jest przygotowany do adopcji. Jest zdrowy, przebadany, zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia, jest po zabiegach pielęgnacyjnych. Do pełni szczęścia zwierzętom potrzeba tylko ciepłego, prawdziwego domu…

Podczas akcji adopcyjnej, oprócz prezentacji psów i kotów zaplanowano mnóstwo dodatkowych atrakcji. Dyżurował będzie weterynarz Adam Pawluś, który w razie potrzeby obejrzy i zbada zwierzę, udzieli porad. Będzie pokaz profesjonalnego strzyżenia psów. O tajnikach pracy psychologa zwierzęcego opowiedzą behawiorystki współpracujące z Azylem, Katarzyna Chrobak i Kinga Nowak. Zainteresowani dostaną tzw. „psie pakiety”. Będzie także drobny poczęstunek, a dzieci wezmą udział w konkursie plastycznym z nagrodami „Mój Kochany Pupilek…”.

Swój namiot wystawi także Fundacja Zmieńmy Świat od lat skutecznie działająca na rzecz zwierząt, walcząca o ich prawa i godność.

- To już kolejna akcja adopcyjna, jaką organizujemy – mówi Janusz Łabno. – W dotychczasowych wiele zwierzaków znalazło swoją rodzinę. Jestem przekonany, że tak będzie i teraz.

Organizatorem akcji jest Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie działający w strukturach Zakładu Składowania Odpadów Komunalnych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:16:04
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html