Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Sześć tysięcy grzybowej   -   09/12/2004
Fundacja "Kromka chleba" wraz z restauracją "Pasaż" przygotują sześć tysięcy porcji zupy grzybowej. Zupa rozdawana będzie za darmo na dzień przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia na tarnowskim Rynku. W akcję włączyła się również piekarnia Jana Winiarskiego. Akcja darmowego rozdawania zupy grzybowej dla wszystkich chętnych odbędzie się 23 grudnia.

Ogloszenie

- Wspólne spożywanie tarnowskiej zupy wigilijnej na tarnowskim Rynku planujemy rozpocząć 23 grudnia o godz. 15 - mówi Anna Czech, prezes Fundacji "Kromka chleba". - Zapraszamy wtedy na Rynek wszystkich tarnowian. Restauracja "Pasaż" przygotuje tyle porcji zupy, aby starczyło dla wszystkich, biednych, bogatych, biznesmenów, emerytów i młodzieży.

Fundacja "Kromka chleba" chce, aby wigilijna zupa połączyła wszystkich tarnowian. Nie będzie to w każdym razie, jak podkreśla Anna Czech, zupa tylko dla biednych. Rozdawanie darmowej zupy grzybowej na Rynku ma swoją symbolikę także dlatego, że odbędzie się w dzień po opłatku samorządowym zorganizowanym przez prezydenta miasta i starostę Michała Wojtkiewicza.

- Jako Fundacja "Kromka chleba" przygotowaliśmy szereg specjalnych przypraw, takich jak: dużo miłości, wzajemnego zrozumienia, tolerancji i wzajemnej współpracy - zapowiada Anna Czech. - Więc nasza zupa powinna być rzeczywiście wyjątkowa i sprawić, że jako uczestnicy tej akcji będziemy potem patrzeć na siebie przyjaźniej i z większym zrozumieniem, nie tylko 23 grudnia, ale także przez wiele, wiele następnych dni.

Łukasz Rompalski z restauracji "Pasaż" zapowiada, że zupa będzie rzeczywiście wyjątkowa, przygotowana przez szefa kuchni "Pasażu". - Nie ma przy tym możliwości, aby nam wystygła, gdyż będzie znajdować się w dwóch ogromnych kotłach, które cały czas będą podgrzewane - zapewnia Łukasz Rompalski.

Zupę świąteczną będzie nalewała tarnowianom Anna Czech wraz z szefem kuchni. Przygotowano sześć tysięcy styropianowych miseczek, do których zupa będzie nalewana. - Chcemy w tym dniu, poprzedzającym Wigilię, zrobić coś dobrego i pojednawczego wobec wszystkich tarnowian - podkreślają wspólnie organizatorzy.

Patronat medialny nad akcją przygotowaną przez fundację "Kromka chleba" i restaurację "Pasaż" objęły niemal wszystkie tarnowskie media. (smol)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(09-12-2004) tarnowianka :
Czysta głupota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-12-2004) wierząca :
Chciałabym wierzyć w czyste intencje pani Czech - ale nie wierzę. Coś mi ta zupa za bardzo pachnie medialną propagandą. WYBORY NIEDŁUGO - SAMI ZOBACZYCIE !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2004) xyz :
może juz niedlugo pani Czech bedzie taka zupę nalewać swoim pielęgniarkom :-)) bo za takie pensje jakie maja napewno niedlugo pójda zebrać

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2004) Don Chichot :
Uwielbiam zupy grzybowe (oprócz muchomorowej)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2004) tarnowianin :
oj grzybowa to pachnie mi plebania;-)a propos pozdrawiam fanow z tarnowa!tak czy nie?alleluja i do przodu!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2004) niewierząca :
Na zupę powinni przyjść wszyscy pracownicy szpitala im. Św. Łukasza, których zarobki nie pozwalają na tak wykwintne menii_i gdzie to wzajemne zrozumienie ??? Oj gdzie ??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947