To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pracowite święta Czubandu   -   11/12/2004
Zespół Czuband będzie miał wyątkowo pracowite święta i Nowy Rok. Czeka ich kilka koncertów i wejście do studia, gdzie nagrają nowe utwory. Na Czuband głosować można też na „bisliście” – liście przebojów Polskiego Radia BIS. Muzycy tego sympatycznego zespołu, nad którym wiosną objęliśmy patronat medialny, przesyłają swoim sympatykom list z pozdrowieniami. Oto on ...

Ogloszenie
>

Drogie lizaki w kształcie serca

Powoli kończy się rok, zbliżają się święta. Dla Czubandu jest to czas odpoczynku od koncertów, ale wzmożonej pracy na próbach, bowiem zaraz po świętach wchodzimy do studia, aby nagrać nasze nowe, świeże utwory.

Póki co zarejestrujemy prawdopodobnie trzy piosenki - możemy jednak zapewnić, że postaramy się o maksymalny „wypasix” tychże (tak się teraz mówi w naszym świecie...wypasix, lans, spoksik i tak dalej - wiecie, chcemy być trendy...). Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i bez żadnych przeszkód i już niedługo będziecie mogli wysłuchać efektów naszej pracy.

Jakby tego było mało oprócz studia mamy jeszcze kilka innych równie przyjemnych obowiązków związanych z koncertami. Dwa z nich odbędą się w Krakowie (Zaścianek i Rotunda) a jeden w naszym rodzinnym mieście, w którym już dawno na scenie nas nie było - Tarnowie. Zapowiada się więc bardzo ciekawy okres świąteczno-noworoczny.

31 grudzień - Chodzą słuchy, że Czuband będzie bawić się na sylwestrze studenckim w MFK - Tarnów, a około 22 zaprezentuje godzinny koncert noworoczno-nietypowy. Jeśli ta pogłoska się potwierdzi damy znać ;)

4 styczeń - Czuband zagra tego dnia na miasteczku studenckim w Krakowie w dobrze znanym studentom klubie Zaścianek. Będzie to swoista rozgrzewka przed piątkowym koncertem w Rotundzie, co nie oznacza, że będzie mniej ciekawie! Na pewno przygotujemy kilka niespodzianek, które być może zaskoczą nawet nas samych... Początek koncertu o godz. 21. Zapraszamy!

7 styczeń - Tego dnia szykuje się wieeelka impreza :) W jednym z najsłynniejszych studenckich lokali w Polsce - krakowskiej Rotundzie - odbędzie się koncert w ramach Studenckich Horyzontów Muzycznych. Oprócz Czubandu publiczności zaprezentują się tak ciekawe formacje jak Etna czy Coma. Z okazji tego przedsięwzięcia w Rotundzie zagrają jeszcze Sistars, Myslovitz oraz Hey! Tak więc szykuje się niezła zabawa... Czuband jak zwykle da czadu i skopie wszystkich łopatą;) Zapraszamy!!!

Póki co żegnamy Was swojskim Ola Amigos! Zapraszamy na koncerty i na stronę naszą i do naszych mieszkań na placek z jagodami (adresy w książce telefonicznej).

Wasz umorusany od trudu pracy - Czuband
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:56:08
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html