Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Teatr Nie Teraz jedzie do Pontedery   -   13/12/2004
Tarnowski Teatr Nie Teraz udaje się w dniach 29 stycznia - 5 lutego 2005 do Pontedery k. Florencji, gdzie został zaproszony przez tamtejszy Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards na spotkanie w ramach Exchange of Work. To spore wyróżnienie dla tego off`owego ośrodka teatralnego, który w roku przyszłym obchodzić będzie ćwierćwiecze istnienia.

Ogloszenie

Exchange of Work - to specjalne sesje twórców Ośrodka Grotowskiego z grupami teatralnymi z całego świata, podczas których prezentowane są fragmenty spektakli, wzajemne pokazy pracy warsztatowej oraz dorobku dokumentacyjnego z zakresu antropologii teatru oraz badań zmierzających do opracowania indywidualnej metody obecności scenicznej. Zespół Teatru Nie Teraz zaprezentuje fragmenty dwóch spektakli oraz da specjalny pokaz improwizowanej etiudy teatralnej "Dźwięk jako dusza aktora".
Razem z tarnowskimi artystami do Włoch pojedzie również Paweł Sroka - dziennikarz krakowskiego oddziału Telewizji Polskiej, który zrealizuje film dokumentalny z pobytu grupy w Pontederze. Wyjazd ten jest dla TNT jednym z najważniejszych wydarzeń artystycznych w ostatnich latach i jednocześnie jest wielką nobilitacją w świecie współczesnej kultury i sztuki.
Do udziału w Exchange of Work zostały zakwalifikowane tylko dwa zespoły teatralne z Polski.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947