To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Program "Lata w mieście"    -   23/6/2014
Lato w mieście nie musi być nudne
Zajęcia na basenie za złotówkę, turnieje brydżowe, zawody strzeleckie, piłkarskie i siatkarskie – to tylko część propozycji przygotowanych w ramach tegorocznej akcji „Lato w Mieście”.  Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w tarnowskich placówkach oświatowych i klubach sportowych. Oprócz najpopularniejszych dyscyplin w programie zaplanowano także treningi m.in. karate, kung fu czy wspinaczki sportowej. Ponadto będzie można podszkolić swoje umiejętności gry w tenisa, szachy i brydża.

Ogloszenie
>

Interesującą ofertę przygotowały również Pałac Młodzieży (warsztaty rekreacyjno-sportowe) i Katolickie Centrum Kształcenia Młodzieży „Kana” (VIII Wakacyjna Akademia Kaneńska). Ponadto w ramach „Lata w mieście” zorganizowane zostaną półkolonie. Będzie ich w sumie 10, czyli o dwie więcej niż rok temu, a udział w nich wezmą dzieci z tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.
- „Lato w mieście” to znakomita alternatywa dla uczniów, którzy lato spędzają w Tarnowie. Tym bardziej, że oferta jest bogatsza niż w poprzednich latach – zachęca zastępca prezydenta Henryk Słomka-Narożański.
Oczywiście organizatorzy nie zapomnieli o bezpieczeństwie uczestników. – W całą akcję zaangażowane są m.in. Policja, Sanepid, Straż Pożarna, Straż Miejska i Nadzór Budowlany. Specjalne kontrole przeprowadzać będą także pracownicy Wydziału Sportu – mówi dyrektor Wydziału Sportu Marek Baran.
Program kosztuje 368 tysięcy złotych. Szacuje się, że weźmie w nim udział ok. 38 tysięcy dzieci i młodzieży.

Szczegółowy harmonogram zamieszczony został na oficjalnej stronie Miasta (kliknij tutaj)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:39:47
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html