Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wigilia na Tarnowskim Rynku   -   14/12/2004
Podobnie jak w roku ubiegłym kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia na tarnowskim Rynku z mieszkańcami miasta spotkać będą się chcieli Prezydent Tarnowa, Starosta Tarnowski, Biskup W. Skworc. 22 grudnia już od godziny 12.00 będziemy mogli pokolędować z pastuszkami przy żywej szopce, pełnej zwierząt i prawdziwych postaci, wysłuchać koncertów kolęd a także obejrzeć jasełka i kupić na kiermaszu wszystko, co na święta jest potrzebne - informują w tarnowskim magistracie, który koordynuje przygotowania do Wigilii.

Ogloszenie

Jak co roku nie zabraknie Światła Betlejemskiego oraz sianka wigilijnego, podarowanego przez Starostwo Powiatowe. Wszyscy mieszkańcy zapraszani są też tego dnia na gorący żurek, herbatę i ognisko.
Imprezę współorganizują: Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowski Teatr, Tarnowskie Centrum Kultury, Galeria Miejska BWA, Targowiska Miejskie, Starostwo Powiatowe, Radio Maks, Radio RDN, Tarnowska Telewizja Kablowa oraz wielu sponsorów.
Tuż po wybiciu 12.00 i hejnale z wieży ratuszowej przyżywej szopce "obsługiwanej" przez aktorów Tatnowskiego Teatru kolędować będą z nami m.in. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika. Potem rozpoczna się Jasełka przy szopce , które przygotowuja uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego. Rozpocznie się częstowanie wigilijnym żurkiem,będą prezenty od Świętego Mikołaja i ognisko. Ok. 13.15 Koncert kolęd świata zaprezentuje Szkoła Muzyczna YAMAHA a godzine później - Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy” . O 15.00 kolejne "jasełka", tym razem w wytkonaniu grupy kolędniczej „Kumotry”. Po 15.00 zaplanowano także życzenia świąteczne Gości i Włodarzy Miasta, przekazanie światełka betlejemskiego oraz rozdawanie siana. Impreza potrwa do wieczora. Od 16.00 w programie przewidziano koncerty kolęd grup kolędniczych "Pogórzanie" i grupy z z Radłowa. O 17.10 zaplanowano jeszcze koncert świąteczny zespołu „Jack Band” z MFK a całość zakończy ok. 17.30 koncert kolęd w wykonaniu zespołu ZIYO.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(18-12-2004) bbbbbbbbbbb :
ja zapraszam szczególnie na część organizowaną przez uczniów VII LO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-12-2004) przypadkowy widz :) :
najlepsi byli "aktorzy"hehe kto widział i słyszał to wie o co chodzi :) hehe :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-12-2004) przypadkowy widz :) :
a pozatym szopka :) hehe :) z playbacku grali hehe :) ciekawe czy tyle im zapłacili ??? hehe :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947