To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wigilia na Tarnowskim Rynku   -   14/12/2004
Podobnie jak w roku ubiegłym kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia na tarnowskim Rynku z mieszkańcami miasta spotkać będą się chcieli Prezydent Tarnowa, Starosta Tarnowski, Biskup W. Skworc. 22 grudnia już od godziny 12.00 będziemy mogli pokolędować z pastuszkami przy żywej szopce, pełnej zwierząt i prawdziwych postaci, wysłuchać koncertów kolęd a także obejrzeć jasełka i kupić na kiermaszu wszystko, co na święta jest potrzebne - informują w tarnowskim magistracie, który koordynuje przygotowania do Wigilii.

Ogloszenie

Jak co roku nie zabraknie Światła Betlejemskiego oraz sianka wigilijnego, podarowanego przez Starostwo Powiatowe. Wszyscy mieszkańcy zapraszani są też tego dnia na gorący żurek, herbatę i ognisko.
Imprezę współorganizują: Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowski Teatr, Tarnowskie Centrum Kultury, Galeria Miejska BWA, Targowiska Miejskie, Starostwo Powiatowe, Radio Maks, Radio RDN, Tarnowska Telewizja Kablowa oraz wielu sponsorów.
Tuż po wybiciu 12.00 i hejnale z wieży ratuszowej przyżywej szopce "obsługiwanej" przez aktorów Tatnowskiego Teatru kolędować będą z nami m.in. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika. Potem rozpoczna się Jasełka przy szopce , które przygotowuja uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego. Rozpocznie się częstowanie wigilijnym żurkiem,będą prezenty od Świętego Mikołaja i ognisko. Ok. 13.15 Koncert kolęd świata zaprezentuje Szkoła Muzyczna YAMAHA a godzine później - Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy” . O 15.00 kolejne "jasełka", tym razem w wytkonaniu grupy kolędniczej „Kumotry”. Po 15.00 zaplanowano także życzenia świąteczne Gości i Włodarzy Miasta, przekazanie światełka betlejemskiego oraz rozdawanie siana. Impreza potrwa do wieczora. Od 16.00 w programie przewidziano koncerty kolęd grup kolędniczych "Pogórzanie" i grupy z z Radłowa. O 17.10 zaplanowano jeszcze koncert świąteczny zespołu „Jack Band” z MFK a całość zakończy ok. 17.30 koncert kolęd w wykonaniu zespołu ZIYO.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 15:48:04
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html