To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: intarnet.pl
  
   II Charytatywna Gala CenterMedu   -   15/12/2004
15 stycznia w Tarnowskim Teatrze odbędzie się już druga charytatywna Gala Operowa i Operetkowa. To kontynuacja inicjatywy, zapoczątkowanej przed rokiem przez dr Jacka Roika i przychodnie CenterMed. Dochód z niej przekazany zostanie w tym roku uczennicy Szkoły Podstawowej nr 15 w Tarnowie Martynie SNOPKOWSKIEJ, która choruje na przewlekłą chorobę ziarniniakową.

Ogloszenie

Martyna przeszła ciężkie grzybiczne zakażenie, z którego z trudem udało się ją uratować. Pozostaje jednak w ciągłym leczeniu, którego koszty przekraczają możliwości najbliższych. Pieniądze z biletów oraz wszelkie inne wpływy – z licytacji cegiełek oraz bezpośrednie datki, przekazane zostaną rodzicom dziewczynki. Przypomnijmy, podczas I Koncertu Charytatywnego – zorganizowanego w styczniu br. dla Kamili Albin, niewidomej poetki, uczennicy II LO w Tarnowie, udało się zebrać kwotę bez mała 8 tysięcy złotych. Organizatorzy liczą na co najmniej powtórzenie tego wyniku za kilka tygodni.
- Poza, najistotniejszym w tym wypadku, wymiarem dobroczynnym impreza będzie też dużym wydarzeniem towarzyskim i kulturalnym - informuje Paweł Piszczek, specjalista ds. marketingu CenterMedu. -
Zapraszamy do udziału w Gali biznesmenów, tarnowskich polityków, przedstawicieli samorządu, administracji państwowej, księży, artystów, prawników, lekarzy, dziennikarzy, ludzi wolnych zawodów i szczodrego serca. Naszym zamiarem jest, by ten koncert na stałe wpisał się w pejzaż kulturalno – charytatywny Tarnowa. By stał się swoistym noworocznym spotkaniem elit tego miasta. Także jego wizytówką i promocją, związanymi z szerokim rezonansem medialnym. Fakt, że Koncert odbędzie się po raz drugi jest najlepszym dowodem na potrzebę jego organizacji oraz zrozumienie i przychylność wszystkich ludzi dobrego serca
- czytamy w zaproszeniu przygotowanym przez organizatorów.
Honorowy Patronat nad Koncertem CenterMedu objął poseł na Sejm RP Aleksander GRAD, a głównym darczyńcą została Karpacka Spółka Gazownictwa.

Tuż przed rozpoczęciem Koncertu odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek „Dobry dla Innych”. Ta towarzysząca już poprzedniej Gali inicjatywa również jest kontynuowana. Prestiżowym wyróżnieniem uhonorowani zostaną ludzie o wyjątkowej wrażliwości na krzywdę innych, potrafiący dostrzec ją, pomóc, w porę zareagować. Ludzie, którym dobro bliźnich leży na sercu. Ludzie, których zwykło się nazywać DOBROCZYŃCAMI. O tym, kim będą w tym roku zadecyduje kapituła, w skład której wchodzą prezydent Tarnowa Mieczysław BIEŃ, ksiądz dyrektor Cartiasu Antoni MIKRUT, ksiądz proboszcz Parafii Świętej Rodziny Jerzy BERDYCHOWSKI, prezes CenterMedu Marek SZCZUTOWSKI oraz przewodniczący Rady Nadzorczej CenterMedu Józef WOJNAR.

Całe wydarzenie rozpocznie się 15 stycznia o 2005r. o godz. 19.00. Tego wieczoru w najlepszych ariach operowych i operetkowych wystąpią czołowi soliści Opery Krakowskiej w towarzyszeniu Orkiestry. W pierwszej części Gali zaprezentowane zostaną największe arie z oper Bizeta, Pucciniego i Verdiego. W drugiej dominować będzie lżejszy repertuar, z operetek Lehara, Kalmanna, J.Straussa, von Suppe, Millockera. Dyrygował będzie Tomasz Tokarczyk a na scenie wystąpią Marta Abako, Małgorzata Lesiewicz, Katarzyna Oleś-Blacha, Vasyl Grokholski i Andrzej Biegun.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych i dziękują wszystkim sponsorom-darczyńcom, którzy szczodrze i chętnie wsparli organizację Koncertu. Szczególne podziękowania należą się głównemu darczyńcy Karpackiej Spółce Gazownictwa oraz Zakładom Azotowym w Tarnowie-Mościcach S.A., Enion ZE Tarnów, Ampli S.A., Control Process.
Bilety na Galę w cenie 40 zł rozprowadza przychodnia CenterMed, tel. 627-44-24.

fot. Ewa Latocha
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, July 19, 2024 09:52:29
IP     : 3.238.116.201
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html