Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Fotografie i stroiki w DDK   -   16/12/2004
Na sobotę dąbrowski Dom Kultury przygotowuje szereg imprez, m.in. podsumowania projektu współfinansowanego przez Województwo Małopolskie, dotyczącego Zespołu Pieśni i Tańca "Nieczajnianie". Będzie także kiermasz stroików świątecznych i wystawa fotografii.

Ogloszenie
>

W tym roku DDK otrzymał 4 tys. złotych dotacji na prowadzenie zespołu "Nieczajnianie". Zostały one wykorzystane m.in. na zakup cennych pasów krakowskich do strojów ludowych. W sobotę, w sali kina Sokół zaprezentowany zostanie specjalny program obrzędowy przygotowany przez zespół, nawiązujący do tradycyjnych ludowych jasełek na Powiślu Dąbrowskim. Początek przedstawienia o godz. 16.00.

Także w sobotę otwarta zostanie wystawa fotografii ks. Stanisława Budrka, Pawła Chojnowskiego i Adriana Wajdy, zatytułowana "Bóg koloru i smaku". Będzie ona połączona z prezentacją stroików świątecznych wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Młodzieżą opiekują się nauczycielki: Barbara Kapuściak i Jadwiga Kosmala.

Imprezy będą okazją do przekazania Domowi Kultury zestawu komputerowego, który podarowała Fundacja im. A. Urbańczyka. Sprzęt przekaże jej prezes Wojciech Filemonowicz. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(16-12-2004) Paafian :
Nie Stanisław tylko Jan Burdek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2004) kolega janusz :
Niecj J. Smoliński wreście to zozumie ,że Burdkowi jest Jan.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2004) chochlik :
to jakieś fatum nad tym Stasiem, nie gniewaj się Księżę Jean, poprawimy się na wernisażu; to nie wina Smolińskiego, ani nawet baji, czyli Pani Jaworskiej, wkradł się jakiś wirus informacyjny, ale mają sprostować w sobotnim wydaniu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-12-2004) dabaya :
na wernisazu byłam wszystko oglądnełam i wino wypiłam ;) a tak na powaznie to było pieknie: jasełka , poczęstunek a przede wszystkim zdjęcia - nie wiedziałam ze nasz park dąbrowski jest tak piękny :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-12-2004) autor :
dabaya - a co sądzisz o Bieszczadach i Bałtyku?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl