Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Kabaret w więzieniu   -   17/12/2004
Zespół teatralny działający przy dąbrowskim Domu Kultury od kilku lat odwiedza Zakład Karny w Tarnowie przy ul. Konarskiego, gdzie prezentuje przygotowane przez siebie przedstawienia. Podobną współpracę młodzież nawiązała ostatnio z zakładem w Mościcach, gdzie pokazano program kabaretowy zatytułowany "Trupa Trędowatej".

Ogloszenie
>

W Zakładzie Karnym w Mościcach młodzież z Dąbrowy Tarnowskiej wystąpiła po raz pierwszy. Zaprezentowano cieszący się popularnością program kabaretowy "Trupa Trędowatej", który młodzi artyści pokazywali już w Dąbrowie. Przedstawienie zostało gorąco przyjęte przez więźniów, młodzież otrzymała w podziękowaniu ręcznie wykonaną szkatułkę i zaproszenie na kolejne występy.

Dla niektórych członków zespołu teatralnego przedstawienie w Mościcach było występem pożegnalnym. Krzysztof Houda i Paweł Dąbroś, z uwagi na przygotowania do matury, zawiesili pracę w zespole. Aktorami i ekipą techniczną zaopiekował się inicjator współpracy kulturalnej między obiema instytucjami - Andrzej Jeleń, wychowawca z Zakładu Karnego w Mościcach. (BAJA)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947