To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium.InTARnet.pl zaprasza   -   17/12/2004
W trakcie nadchodzącego weekendu kino "Millennium" proponuje aż trzy filmy. Niewątpliwym hitem będzie na pewno "Pan od muzyki", którego pojedyncza projekcja pobiła podczas zakończonego właśnie festiwalu Vitae Valor rekordy popularności. Mościckie kino proponuje też dwie komedie obyczajowe, polską - "Atrakcyjny pozna Panią" i amerykańską, z Natalie Prtman w roli głównej - "Powrót do Garden State". Mamy podwójne zaproszenia na niedzielne seanse dla trójki inTARnautów!

Ogloszenie

PAN OD MUZYKI
reż. Christophe Barratier,
Francja- Szwajcaria, 2004,
95 minut.

Tuż po wojnie 1947 roku, Clement Mathieu (Gerard Jugnot), bezrobotny nauczyciel muzyki, przybywa na prowincję, gdzie otrzymuje posadę w internacie dla „trudnej młodzieży”. Tu spotyka się z wrogością podopiecznych, ale najtrudniej mu zaakceptować ostrą dyscyplinę narzucaną przez dyrektora. Postanawia zatem zmienić reguły rządzące szkołą, wprowadzając wychowanków w czarodziejski świat muzyki...
Mądry, wzruszający film będący pochwałą cierpliwej pracy nad rozwijaniem talentów i mówiący o odpowiedzialności za losy najmłodszych, często bezradnych i zagubionych „Pan od muzyki” oceniany jest jako francuski odpowiednik „Stowarzyszenia Umarłych Poetów”. Mathieu i jego podejście do wychowania kojarzy się też z innym filmowym nauczycielem - Panem Hollandem, znakomicie zagranym przez Richarda Dreyfussa we wzruszającym dramacie "Symfonia życia". "Pan od muzyki" reprezentował będzie niedługo w walce o Oscara Francję.

ATRAKCYJNY POZNA PANIĄ
Polska, 2003
Komedia/Dramat, 95 min.
Reżyseria: Marek Rębacz
Obsada: Roman Kłosowski, Andrzej Grabowski, Joanna SobańskA, Iwona Bielska, Marek Perepeczko

Stasio Tuchała (Roman Kłosowski) odprawia do Ameryki swoją siostrę, z którą całe życie mieszkał i gospodarował. Szybko okazuje się, że nie umie poradzić sobie z codziennymi problemami. Jego dwaj przyjaciele Wacław (Andrzej Grabowski) i Henryk (Marek Perepeczko) postanawiają go ożenić. Ale Stasio nie chce wiejskiej baby za żonę i marzy o takiej pannie jaką widuje w kolorowych pisemkach. Zdradza się ze swoimi pragnieniami kolegom, którzy wpadają na pomysł wysłania prasowego anonsu.

POWRÓT DO GARDEN STATE
USA, 2004
Dramat/Komedia, 109 min.
Reżyseria: Zach Braff
Obsada: Natalie Portman, Zach Braff, Ian Holm

Dwudziestoparoletni Andrew Largeman (Zach Braff) większość swojego dotychczasowego życia spędził na silnych środkach antydepresyjnych, które przez lata przepisywał mu ojciec-psychiatra (Ian Holm). Z letargu wyrywa go konieczność powrotu do rodzinnego New Jersey, gdzie jedzie na pogrzeb matki. Tam też spotka dziewczynę o imieniu Sam (Natalie Portman), która jest obdarzona wszystkim, czego mu brakuje.

Podwójne zaproszenia na niedzielne seanse filmów rozlosujemy wśród inTARnautów, którzy chcą miło spędzić niedzielne (19 grudnia) popołudnie lub wieczór - wybierając się do kina - i zgłoszą się do nas drogą elektroniczną. Na zgłoszenia te oczekujemy do soboty (18 grudnia) do godziny 12.00 . E-listy należy podpisać, zatytułować MILLENNIUM a następnie wysłać na skrzynkę redakcja@intarnet.pl. W sobotnie popołudnie zajrzyjcie tutaj ponownie (ogłosimy nazwiska wylosowanych osób). Zwycięzcy mogą oczekiwać jutro zwrotnej informacji w swoich skrzynkach e-mailowych z instrukcją, jak skorzystać z zaproszenia i który seans dla nich wylosowaliśmy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:01:30
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html