To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Przedsylwestrowe zaproszenia do Studia Fryzur   -   22/12/2004
Kolejne inTARnautki wygrały zaproszenie do Studia Fryzur TABEA, mieszczącego się w Tarnowie przy pl. Kazimierza Wielkiego. Są nimi tym razem Kinga Głowacz i Ewelina Dziecina. Obie Panie będą mogły skorzystać z usług znakomitych fryzjerów Studia jeszcze przed Sylwestrem. A przed nami kolejna edycja comiesięcznego konkursu.

Ogloszenie

Dzisiejsze zwyciężczynie znalazły się w gronie ponad 200 osób, które przesłały odpowiedź na pytanie "co to są tipsy ?". To oczywiście sztuczne paznokcie ozdobne. Nagroda - zaproszenie do Studia obejmuje nie tylko strzyżenie i/lub modelowanie ale też manicure/pedicure.

Kolejne dwa karnawałowe zaproszenia do "Tabei" już w styczniu. Otrzymają je dwie osoby, wylosowane spośród tych, które nadeślą nam nazwy co najmniej trzech producentów farb do włosów, jakie można kupić na polskim rynku. Odpowiedź należy nadesłać do wtorku 18 stycznia do godziny 16.00 na adres redakcja@intarnet.pl z dopiskiem w temacie: TABEA 3. W poczcie należy koniecznie podać imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny. Nazwiska wylosowanych osób podamy 18 I wieczorem na stronach portalu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 15:35:34
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html