Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   RDN, Tratwa i biskup podzielili się chlebem   -   24/12/2004
Około dwustu potrzebujących, niektórzy czekający całą noc, otrzymali wczoraj rano w Duszparstwie Akademickim "Tratwa" paczki żywnościowe i chleb w ramach tradycyjnej przedwigilijnej akcji "Dzielmy się chlebem", organizowanej przez RDN-Małopolska. 200 paczek i 700 bochenków chleba wręczyli w ciągu niespełna godziny biskup Wiktor Skworc, pracownicy RDN-Małopolska i młodzież z "Tratwy".

Ogloszenie

Zanim rozdano pierwsze paczki, zgromadzone dary pobłogosławił ksiądz biskup Wiktor Skworc. Podziękował także młodzieży z "Tratwy", która już po raz kolejny włączyła się w akcję zainicjowaną przez diecezjalne radio. Paczki dla potrzebujących rozdawane były w obecności dyrektora RDN-u, księdza Bogusława Wójcika.
Akcji towarzyszyło spore zniecierpliwienie ze strony oczekujących na dary. Wśród nich były soby, które ustawiły się po paczki już we wtorek wieczorem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(24-12-2004) lpr :
Wszystkim sympatykom Ligi Polskich Rodzin i czytelnikom strony internetowej, życzymy by światło z betlejemskiej stajenki rozświetlało codzienne życie napełniając je Wiarą, Nadzieją i Miłością, a Nowonarodzony Jezus obdarzył nasze serca pokojem, tak byśmy mogli szerzyć Dobrą Nowinę na całym świecie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2005 Roku życzymy wszelkiej pomyślności. Ponadto życzymy też, by wszyscy nasi członkowie, sympatycy, współpracownicy i czytelnicy byli aktywni i czuli się współodpowiedzialni za pracę Ligi, za jej ocenę, aby wnosili twórczy wkład w nasz program. Liga bowiem chce być stronnictwem, które odpowiada na wszystkie problemy, jakie się po tych ostatnich piętnastu latach ujawniły i jest nadzieją dla Polski. I tej właśnie nadziei wszystkim życzymy. Roman Giertych Marek Kotlinowski Zygmunt Wrzodak

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-12-2004) Zombie :
A gdyby tak Pan biskup zrezygnawał z luksusów i tak z własnej kasy dodał coś dla potrzebujących!!! Raczej to niemożliwe bo oni tylko myślą o sobie. Może potrzebne jest kolejne nowe biurko za 60 tys. złotych sprowadzane z Włoch!!! Lub kolejny system zamykania okien jak deszcz pada!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947