To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pomarańczowe tarnowskie akcenty   -   27/12/2004
Wśród ponad 1000 obserwatorów wysłanych przez Prawo i Sprawiedliwość na Ukrainę, na powtórkę drugiej tury wyborów prezydenckich w tym kraju, znalazła się siedmioosobowa delegacja z Tarnowa. W jej skład weszli członkowie Federacji Młodych PiS, którzy poświęcili święta z rodzinami, aby czujnie obserwować przebieg wyborów w regionach, w których ryzyko fałszerstw było największe. Akcenty związane z wielkim politycznym wydarzeniem u naszych wschodnich sąsiadów pojawiły się również w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Na latarniach w centrum naszego miasta tuż przed Świętami, poza świątecznymi ozdobami i neonami, przywiązano pomarańczowe wstążeczki - symbol bezkrwawej rewolucji jaka dokonała się na Ukrainie w ostatnich tygodniach, doprowadzając do powtórzenia wyborów i obecnego (nieoficjalnego jeszcze) sukcesu opozycji z Wiktorem Juszczenką na czele.
Siedmiu młodych ludzi z tarnowskiego PiS - partii, której kolorem "firmowym" jest nota bene również pomarańcz - postanowiło wesprzeć demokratyczne dążenia Ukraińców nie tylko w taki, symboliczny sposób. Już w czwartek wyjechali oni za wschodnią granicę, w Wigilię uczestniczyli we Lwowie w mszy ekumenicznej a 25 grudnia rozjechali się pociągami na południe, wschód i do centrum tego kraju, czyli tam gdzie zanotowano najwięcej nieprawidłowości podczas poprzedniego głosowania.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:09:03
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html