To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Inwestycje 2005   -   27/12/2004
Największa w Małopolsce inwestycja najbliższych lat - zaraz po budowie Opery Krakowskiej - będzie realizowana w Tarnowie. To ośrodek onkologii z zakładem radioterapii przy szpitalu św. Łukasza. Cała inwestycja będzie kosztować blisko 40 mln zł. Budowa rozpocznie się w przyszłym roku. W 2005 będzie do dyspozycji 10 mln zł, a w 2006 roku 12 mln zł.

Ogloszenie
>

Wtedy zakończony zostanie stan surowy inwestycji - zapowiada Krystyna Broda, radna wojewódzka. Budowa tarnowskiego ośrodka onkologicznego w następnych latach ma być również finansowana ze środków unijnych.

Ale ośrodek to nie jedyna inwestycja, której możemy się spodziewać w regionie tarnowskim. W budżecie Małopolski znajdą się również pieniądze na meliorację w powiecie Dąbrowa Tarnowska. W 2005 roku zostanie wykonana dokumentacja techniczna. Ma zostać wykonany również remont bardzo zniszczonej drogi 768 z Koszyc do Szczurowej.
Budżet województwa Małopolskiego na 2005 rok ma być rekordowy pod względem inwestycji. Samorząd przeznaczy na nie 219 mln zł. (foł)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 9, 2023 12:21:02
IP     : 44.212.94.18
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html