To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Gdzie na Sylwestra ?   -   28/12/2004
To już ostatnie chwile, aby zarezerwować sobie miejsce na piątkowy wieczór i noc w którymś z tarnowskich lokali. Miejsc ubywa z każdą godziną, wiele z restauracji i kawiarni zakończyło rezerwację długo przed świętami. Ale każdy kto zechce spędzić Sylwestra w sposób zorganizowany, poza domem nadal może gdzieś zarezerwować miejsce dla siebie i towarzyszącej mu osoby.

Ogloszenie

Nie ma już, często od kilku tygodni, miejsc w "Bristolu", "Pasażu", "U Jana", "Pod Dębem", mościckim "Kasynie" i "Cristal Parku", w "Leliwie", w sali bankietowej klubu 220 V i w restauracji "Artie".
Z restauracji hotelowych jedynie w "Tarnovii" są jeszcze wolne miejsca. Tam zapłacić trzeba 200 zł od osoby. Z naszego dzisiejszego telefonicznego rekonesansu wynika ponadto, że wciąż rezerwowane są stoliki w restauracji AIDA (Wałowa 2), gdzie koszt poczęstunku i zabawy wyniesie 230 zł/para. Są też wolne miejsca w restauracji Braterska (Szujskiego 38) - 120 zł/osoba. Tyle samo kosztuje zabawa w kawiarni-herbaciarni "Ad Rem" na Wielkich Schodach. Ostatnie miejsca czekają jeszcze na chętnych w restauracji "Tarnowianka" przy ul. Budowlanej 13, gdzie koszt wstępu od osoby wynosi 95 złotych. 5 złotych więcej kosztowała będzie zabawa i poczęstunek gości Cafe Piano w Rynku.
Natomiast jeszcze dziś i w środę rano większe grupy chętnych zarezerwować mogą sale na zabawę sylwestrową w restauracji "Forum" przy Wekslarskiej. Większość kawiarni w Rynku - tradycyjnie już - będzie otwartych w Sylwestrową Noc dla wszystkich gości, niektóre z nich wprowadzają jedynie niewielkie opłaty w które wliczona jest np. lampka szampana. Sylwestrowe zabawy organizują także dyskoteki, nie braknie też imprez "społecznie" organizowanych w tarnowskich szkołach, parafiach.
Z oczywistych względów obdzwonić mogliśmy tylko część tarnowskich lokali. Z tego rekonesansu wynika jednak, że ktoś, kto chciałby w zorganizowany sposób powitać Nowy Rok i zażyć nieco sylwestrowego szaleństwa a teraz gotów jest włożyć nieco wysiłku w wyszukanie odpowiedniego miejsca - nie będzie miał większych problemów ze znalezieniem go.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:02:09
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html