To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sylwester pod Ratuszem   -   28/12/2004
Znamy już nieco szczegółów dotyczących sylwestrowej imprezy na tarnowskim Rynku. Przygotowuje ją, wespół z Urzędem Miasta, Agencja ART MAKS. Krzysztof Franek, właściciel Agencji, informował nas dzisiaj telefonicznie o programie około dwugodzinnego spotkania Tarnowian pod Ratuszem. Zabawa rozpocznie się o godzinie 23.00. Szykowane są liczne niespodzianki, nie zabraknie muzyki "na żywo" i fajerwerków.

Ogloszenie
>

Muzycznych przeżyć i właściwego rytmu dostarczy zgromadzonym pod Ratuszem Tarnowianom zespół rockowy AYERS ROCK z wiązanką cover`ów - największych światowych przebojów i rockowych ballad. Oczywiście tuż po północy rozbłysną fajerwerki. Będą konkursy z nagrodami, pokazy latających figur wykonywanych z balonów, podarunki od Świętych Mikołajów. Transmisje ze sceny przeprowadzać będzie rozgłośnia RDN-Małopolska. Magda Drobot z RDN-u zajmie się też, wspólnie z Krzysztofem Frankiem, konferensjerką .
- Mamy też niespodziankę gastronomiczną. Dla osób, które zechcą przybyć pod Ratusz przygotowujemy mały poczęstunek. Mamy nadzieję, że posiłek ten pomoże wypełnić niektóre żołądki przed wlaniem w siebie jedynie szampana. Nie ukrywamy, że liczymy iż pomoże to nieco uspokoić co niesforniejsze temperamenty, pobudzone nieuniknioną tej nocy dawką alkoholu - mówi K.Franek. I apeluje jednocześnie do uczestników, w imieniu swoim i służb porządkowych, o zachowanie spokoju, umiaru i odpowiedzialności podczas imprezy. Organizatorzy obiecali, że zadbają o większą ilość koszy na puste butelki i inne odpadki, na Rynku staną też przenośne szalety.

Impreza nie byłaby możliwa bez finansowego udziału Urzędu Miasta - głównego sponsora imprezy oraz kwot, którymi wsparły przedsięwziecie życzliwe mu przedsiębiorstwa.

na zdjęciu fragment ubiegłorocznej imprezy sylwestrowej na Rynku
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 21:32:14
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html