Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium coraz nowocześniejsze   -   28/12/2004
Po jesiennym remoncie sali widowiskowej Mościckiej Fundacji Kultury, w trakcie którego wymieniono m.in. podwieszany sufit oraz krzesła na widowni, przyszła kolej na wymianę wiekowych już projektorów mościckiego kina. Właśnie montowane są nowe. Pierwszy seans z użyciem nowego sprzętu - hitowy "Alexander" Olivera Stone`a - odbędzie się w Millennium już w najbliższą niedzielę 2 stycznia.

Ogloszenie
>

- Nowy projektor w kinie był moim marzeniem od dawna, dwa dotychczas używane działały w kinie od 1969 roku - mówił nam dzisiaj kinooperator Antoni Tokarz. Zastaliśmy go w trakcie montażu nowego urządzenia, wraz z pracownikami firmy, która dostarczyła i instaluje sprzęt. Nowy projektor wyprodukowany został przez niemiecką firmę KINOTON. Poza pełną elektroniką posiada też automatyczny podajnik rolek filmu, co wyeliminuje charakterystyczne "szarpnięcia" w trakcie seansów w miejscach łączeń poszczególnych rolek. Obraz powinien być również znacznie lepszy.
Przypomnijmy, kilka lat temu MFK nabyło system profesjonalnego dźwięku dolby surround. Nowy projektor zostanie teraz zsynchronizowany z tą aparaturą.

Tymczasem władze Mościckiej Fundacji Kultury zabiegają o fundusze na dalszy remont tego reprezentacyjnego obiektu zachodniej części Tarnowa. 300 tysięcy na ten cel zagwarantowano już w kontrakcie wojewódzkim. Teraz prezes Maciej Duda szuka zródeł "wkładu własnego". Na tegoroczne prace remontowe Urząd Marszałkowski przeznaczył podobną sumę, 100 tysiecy przekazał magistrat a resztę Zakłady Azotowe.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947