To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolędy Puellae Orantes   -   28/12/2004
W niedzielę 2 stycznia o godzinie 17.00 w Bazylice Katedralnej z koncertem kolęd wystąpi dziewczęcy chór katedralny "Puellae Orantes" pod dyrekcją ks. Władysława Pachoty. Repertuar pochodzić bedzie m.in. z wydanej przed rokiem płyty "Christus natus est nobis", którą zresztą można będzie nabyć tuż po koncercie. Przed wejsciem do Katedry zbierane będą wolne datki.

Ogloszenie

W przyszłym roku Puellae Orantes obchodzić będa 20. rocznicę istnienia. Od poczatku Chór prowadzony jest przez ks. Władysława Pachotę. Emisję głosu prowadzi i partie solowe wykonuje Aleksandra Topor-sopran. Do chóru należą dziewczęta w wieku od 10 do 18 lat, podstawowym zadaniem chóru jest promowanie kultury muzycznej i śpiewu liturgicznego. W swoim repertuarze chór posiada utwory religijne i świeckie mistrzów różnych epok, od chorału gregoriańskiego, do muzyki współczesnej. Wśród wielu sukcesów, jakie odniosły dziewczęta jest też tegoroczny, bodaj największy - nagroda na międzynarodowym prestiżowym konkursie chórów we włoskim Arezzo.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 15:23:38
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html