To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Stan Borys w MFK   -   29/12/2004
Legenda polskiej piosenki, ekscentryczny Stan Borys wystąpi 31 stycznia o godz. 19.00 w Mościckiej Fundacji Kultury z koncertem - widowiskiem NICZYJ i kilkuosobowym zespołem pod taką samą nazwą. Program obejmuje utwory z albumu artysty również zatytułowanego "Niczyj" oraz starsze przeboje.

Ogloszenie

Będą zatem m.in. "Anna", "Spacer dziką plażą", "Jaskółka uwięziona", "Coraz to z ciebie jako z drzazgi smolnej..." oraz wiele innych piosenek.

Stan Borys rozpoczunał karierę w połowie lat 60. , na początku lat 70-tych związany był z zespołem Niebiesko-Czarni (słynna rock-opera "Naga") oraz Blackout, był też laureatem licznych festiwali piosenki w Opolu i Sopocie. Nagradzany był na festiwalach piosenki we Francji, Irlandli, Belgii, Wenezuelii, był również zwyciezcą Olimpiady Piosenki w Atenach. Nagrał 11 płyt, występował w tysiącach koncertów, w widowiskach teatralnych i programach telewizyjnych, grał w teatrach i reżyserował. Stworzył m.in. kreację w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie grał głowna rolę w największym musicalu świata Les Miserables - jako Jean Vaijean. Od ponad 20 lat mieszka i tworzy w USA, obecnie zamieszkuje w Las Vegas.

Bilety w cenie 28 zł rozprowadza Mościcka Fundacja Kultury - tel. 6334621-22, Salon Muzyczny przy ul. Wałowej 18 oraz Dom Handlowy ŚWIT - stoisko muzyczne.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:10:03
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html