Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Szopki u Filipinów   -   30/12/2004
W Kościele XX Filipinów trwa wystawa szopek uczestniczących w piętnastym już konkursie plastycznym "Rodzinna szopka bożonarodzeniowa". Dziś jeszcze przynosić mogli szopki uczestnicy indywidualni. Konkurs od lat organizuje Pałac Młodzieży. Rozstrzygnięcie obecnej edycji nastąpi 25 stycznia. Po rozdaniu nagród i wyróżnień Pałac zaprosi do udziału w warsztatach świątecznych: "Regionalne zwyczaje i obrzędy Świąt Bożego Narodzenia i karnawału".

Ogloszenie

Święta Bożego Narodzenia mają bogatą plastykę. Stanisława Kumorek z Pałacu Młodzieży od lat zachęca wszystkich, bez względu na wiek, do udziału w konkursie pt. "Rodzinna szopka bożonarodzeniowa". Do konkursu zgłaszane są zatem prace wykonywane przez najmłodszych i młodzież, ale przy pomocy: rodziców, babci, dziadka, stryja, starszego rodzeństwa, przyjaciół lub kogoś z krewnych. Widać praca przynosi wiele satysfakcji, skoro co roku Pałac Młodzieży jest zasypywany przesyłkami z szopkami. Z całej Małopolski.
Fantazja podpowiada wybór kształtu szopki, wizerunek Świętej Rodziny, ale też i wybór oryginalnej techniki. Pomysły wydają się być niewyczerpane. Niezwykłym polotem popisał się technik -plastyk, który wykonał szopkę ze śrubek różnej wielkości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947