To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   XIII Finał WOŚP   -   04/1/2005
To już w niedzielę. 9 stycznia w całym kraju, w tym również w Tarnowie, po raz trzynasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 400 wolontariuszy z tarnowskiego sztabu Orkiestry tym razem zbierać będzie datki na rzecz nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii. Zbiórce, tradycyjnie już, towarzyszyć będą imprezy sportowe, pokazy i koncerty.

Ogloszenie

Już w piątek 7 stycznia od godziny 20.00 w klubie "Do rzeczy" zaplanowano pierwszy z nich, swoiste preludium do niedzielnego Finału - "Winylową Noc". Przy Rybnej wystąpią dj`e: Dj Cel i DJ ZUS z Krakowa. Ponadto: Norman, Davidoff/Tarnów, Wysoki Lot i Intoksynator z Krakowa. Wjazd "Do Rzeczy" tego wieczoru kosztuje 7 zł.

Atrakcyjnie zapowiada się program imprez na niedzielny Finał WOŚP.
Już o 7.00 z tarnowskiego sztabu z puszkami wyjdą na ulice miasta wolontariusze. Będą spacerować i zbierać datki od przechodniów do późnego popołudnia.
Od godziny 10.00 do 14.00 na placu Sobieskiego odbędzie się tradycyjne już "Żarcie z Orkiestrą". Rozdawany będzie darmowy żurek, zaplanowano też inne atrakcje. Nie zabraknie oczywiście orkiestrowych puszek.
Podobnie jak o 10.00 w Pałacu Młodzieży podczas koncertu z udziałem uczniów tarnowskiej Szkoły Muzycznej.
O 11.00 w Centrum Handlowym MAX przy ul. Szkotnik rozpocznie się MAXymalne Orkiestrowe Centrum Handlowe. Będzie stoisko z gadżetami WOŚP, pokaz motorów tarnowskiego klubu "Wataha" oraz (w przypadku ładnej pogody) starych samochodów Automobil Klubu Galicyjskiego. Imprezę o godzinie 17.00 zakończy pokaz sztucznych ogni przed Centrum czyli tradycyjne "Światełko do nieba".
Od godziny 11.00 do godz. 18.00 na Hali Sportowej przy ul. Gumniska zaplanowano Turniej Koszykówki Kobiet.
O 15.00 w klubie "Przepraszam" przy Rynku 10 zaplanowano pierwszy koncert "Miłość - Przyjaźń - Muzyka" . W "Przepraszam" rockowi muzycy grać mają aż do północy. Wystąpią : The Way, Kruki z Rzeszowa, Fist i Avatar.
Drugi koncert "Miłość - Przyjaźń - Muzyka" o godzinie 18.00 rozpocznie się w Tarnowskim Centrum Kultury. Tam wystąpią: Leliwa Jazz Band, Czuband i Sunflower a zakończenie koncertu zaplanowano na ok. 22.00.
Na wszystkie niedzielne imprezy sportowe i koncerty wstęp - wolne datki na rzecz WOŚP.

Przez całą niedzielę na antenie Tarnowskiej Telewizji Kablowej trwać będą licytacje na rzecz Orkiestry Jurka Owsiaka. Kontynuowane będą również dzień później w rozgłośni RDN-Małopolska.
W sieci już można licytować przedmioty, które przekazali na rzecz Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy wielokrotny żużlowy mistrz świata Tony Rickardsson oraz prezydent Mieczysław Bień. Gogle Tonyego można licytować - tutaj (kliknij), rękawice żużlowca - tutaj(kliknij) a medal majowego, odbytego na tarnowskim Rynku, Pucharu Polski Strong Man z ubiegłego roku - tutaj (kliknij).

Sztab Tarnowski WOŚP od godziny 7.00 do 23.00 w niedzielę pracował będzie w budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24, gdzie przyjmowane będą wpłaty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:17:07
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html