Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Nieudana prywatyzacja   -   04/1/2005
Na razie nie będzie prywatyzacji szpitala w Tuchowie. Próba oddania usług na oddziale wewnętrznym w prywatne ręce skończyła się niepowodzeniem. Nikt nie chce prowadzić tego typu działalności. Okazuje się, że potencjalnych kandydatów zniechęcił zapis, który powoduje, że muszą przejąć wszystkich trzydziestu pracowników szpitalnego oddziału i zagwarantować im prace przez co najmniej rok.

Ogloszenie
>

- To okazało się zbyt dużym wyzwaniem - uważa Mirosław Banach z zarządu powiatu tarnowskiego.

Teraz zarząd zastanawia się nad przyszłością placówki. Nie jest nawet wykluczone, że szpital w Tuchowie będzie funkcjonował tak, jak dotychczas. Wiele zmienił bowiem kontrakt, który placówka podpisała na 2005 rok z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nie wiadomo jednak, na ile ta sytuacja jest stabilna.

Na razie jest przygotowywana wieloletnia koncepcja działalności szpitala w Tuchowie. Zarząd powiatu ustala ją wspólnie z dyrekcją szpitala oraz związkami zawodowymi. (foł)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(04-01-2005) Karwodrza :
Skoro pan Banach nie rozumie, że jedną z przyczyn sytuacji szpitala jest przerost zatrudnienia kosztujący około miliona rocznie to nie ma się co dziwić, że chętnych do samobójstwa nie było zwłąszcza w sytuacji gdy w roku wyborczym NFZ rzucił pieniądze, ale w kolejnym będzie dno.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-01-2005) igi :
no wietrzyki i popiele jak z ta prywatyzacją jest??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-01-2005) M.Wietrzyk :
Jak to jak? Normalnie, a właściwie nienormalnie. Bo tu o żadnej prywatyzacji mowy być nie mogło skoro takie wymagania były stawiane.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl