To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   XIII Finał WOŚP w Dąbrowie   -   05/1/2005
W Dąbrowie Tarnowskiej trwają ostatnie przygotowania do XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii. Finałem akcji będzie pokaz fajerwerków na Rynku przed Urzędem Miasta o godz. 20.00.

Ogloszenie

Zbiórka datków na Powiślu Dąbrowskim rozpocznie się już w sobotę w hali sportowej w Szczucinie, gdzie o godz. 10.00 rozpocznie się otwarty turniej siatkówki. Dochód z wpisowego od drużyn (30 zł) przekazany będzie na rzecz Fundacji WOŚP, ponadto wolontariusze zbierać będą wolne datki do puszek od widzów turnieju.

W niedzielę datki zbierać będzie 80 wolontariuszy, których spotkać będzie można w okolicy kościołów od pierwszych mszy. Pieniądze będą zbierane w siedzibach gmin na terenie powiatu oraz we wszystkich miejscowościach w gminie Dąbrowa.

W Dąbrowie o godz. 12.00 przygotowano koncert kapeli podwórkowej "Wiarusy" w C. H. "Dąbrowiak". O godz. 17.00 rozpoczną się imprezy w Dąbrowskim Domu Kultury, siedzibie sztabu. Zaprezentuje się m. in. zespół taneczny "Atomówki" z Tarnowa, zespół teatralny DDK pokaże fragmenty nowego programu kabaretowego zatytułowanego "Zdziczałe Amory". W sali kina Sokół wystąpią także młodzieżowe zespoły amatorskie związane z DDK. Cena biletu wynosi 7 zł w dniu koncertu, można je już nabywać w sekretariacie DDK w cenie 6 zł. Atrakcją dla mieszkańców miasta będzie również serce z światełek choinkowych, które zostanie "zapalone" na fasadzie budynku Urzędu Miasta.

Wieczorem, o godz. 19.00, na placu przed Urzędem Miasta odbędzie się licytacja gadżetów WOŚP i przedmiotów podarowanych przez sponsorów. Wielki finał "światełko do nieba" zaplanowano na godz. 20.00, będzie to pokaz sztucznych ogni. O godz. 21.00 w sali Sokoła odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru, zespołu "In spite of" z Bydgoszczy. Wstęp z biletami z koncertu popołudniowego, natomiast bilety tylko na ten koncert w cenie 5 zł. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 3, 2022 18:27:02
IP     : 3.225.221.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html