To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dwie zbiórki   -   08/1/2005
Na żyjące ofiary kataklizmu w południowo-wschodniej Azji oraz na nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii. Takie są cele dwóch charytatywnych zbiórek, które zostaną przeprowadzone w niedzielę w Tarnowie. Pierwszą, w tarnowskich kościołach, organizuje oddział diecezjalny Caritas, drugą, na ulicach Tarnowa - tarnowski sztab XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ogloszenie
>

Poza datą, jest też inny wspólny akcent obu pożytecznych akcji. Jurek Owsiak i ogólnopolski sztab Orkiestry zdecydowali o przekazaniu części zebranej podczas jutrzejszego finału sumy - na rzecz dzieci na Sri Lance, które ucierpiały podczas trzęsienia ziemi i uderzenia fal tsunami.

Podczas tarnowskiego finału WOŚP nie zabraknie wszystkiego tego, do czego Orkiestra przyzwyczajała nas już przez minione 13 lat.
Będą koncerty, konkursy, licytacje i oczywiście zbiórka datków do puszek 400 wolontaruszy, którzy jutro rano wyruszą na tarnowskie ulice.
Już o 10.00 na placu Sobieskiego rozpocznie się akcja rozdawania darmowego żurku. Będą również specjalne pokazy i kiermasz w C.H. MAX przy ul.Szkotnik. Ci, którzy odwiedzą jedno z tych miejsc mogą też liczyć na porcję ... waty cukrowej. Będziemy mieli do rozdania 3 tysiące tego przysmaku - mówił nam dziś Dariusz Borowicz z tarnowskiego sztabu WOŚP. Informował też o tym, że odwołany został koncert młodych muzyków ze Szkoły Muzycznej, który miał się odbyć o 11.00 w Pałacu Młodzieży, czyli tam gdzie mieści się tarnowski sztab. Deklarował jednocześnie, że pozostałe imprezy, w tym popołudniowy i wieczorny koncert rockowy odbędą się jednak na pewno.
Tymczasem w serwisie "Allegro" już trwa licytacja gogli i rękawic Tony Rickardssona oraz medalu Strong Man przekazanych przez Prezydenta Tarnowa (www.aukcje.wosp.org.pl). Trzy osoby, zwycięzcy specjalnych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będą mogły zjeść w restauracji hotelu Cristal Park kolację z prezydentem Bieniem. Do akcji przyłączyli się również inni sportowcy i redakcja serwisu "sportowefakty.pl" (www.wosp.sportowefakty.pl). Już dzisiaj suma wylicytowanych kwot przekroczyła tam kilka tysięcy złotych.
Licytacje odbywać się też będą jutro na antenie TTK a w poniedziałek równolegle w obu tarnowskich rozgłośniach : RDN i MAKS-ie. Wówczas licytowane będą serduszka Orkiestry.

Organizatorzy liczą na hojność Tarnowian. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w Tarnowie uzbierano 118 tysięcy złotych. A rok wcześniej ponad 30 tysięcy więcej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:43:52
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html