To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Żużlowe spotkanie w "Pasażu"   -   09/1/2005
Kibice tarnowskiego speedwaya czeka nie lada gratka. W najbliższy czwartek 13 stycznia o godz. 18.00 w śródmiejskiej restauracji PASAŻ odbędzie się spotkanie z żużlowcami - Stanisławem Burzą, Januszem Kołodziejem (na zdjęciu) i Jackiem Rempałą oraz Bogusławem Kasińskim z ŻSSA Unia Tarnów oraz sędzią żużlowym Tomaszem Proszowskim. Organizatorzy zapowiadają też konkursy, w których wygrać będzie można m.in. karnety na mecze nadchodzącego sezonu w Mościcach. Wstęp wolny.

Ogloszenie
>

Będzie też można wylosować karnety na zajęcia w fitness klubie "Forma". Być może na spotkanie dotrze też inny z klanu Rempałów - Grzegorz. Sędzia Proszowski zapozna z kibiców z nowymi przepisami regulaminu sportu żużlowego, które zostały ostatnio wprowadzone przez Główną Komisje Sportu Żużlowego. Całość spotkania w Pasażu Tertila poprowadzi Paweł Pawłowski. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich kibiców na to wyjątkowe spotkanie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:19:10
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html