Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TEMI
  
   Sportowy opłatek na "Tarnovii"   -   12/1/2005
Kilkadziesiąt osób, sportowców, działaczy, sympatyków i kibiców najstarszego tarnowskiego klubu sportowego spotkało się w piątek w hali sportowej przy ulicy Bandrowskiego na dorocznym spotkaniu opłatkowym Miejskiego Klubu Sportowego Tarnovia. Śpiewano kolędy, składano życzenia noworoczne, snuto plany na rozpoczynający się rok. W symboliczny sposób uhonorowano także Antoniego Barwińskiego, zmarłego przed kilkoma dniami, najlepszego piłkarza w dziejach Tarnovii.

Ogloszenie
>

Wśród gości najstarszego tarnowskiego klubu sportowego, którzy przybyli na doroczne spotkanie opłatkowe w hali sportowej Tarnovii byli m.in. wiceprezydenci Tarnowa, Andrzej Sasak i Andrzej Jeleń, starosta Michał Wojtkiewicz, były żołnierz Armii Krajowej, pułkownik Zdzisław Baszak, Stanisław Kogut, przewodniczący NSZZ „Solidarność” kolejarzy, a także spore grono najmłodszych członków klubu, reprezentantów kilkusetosobowej grupy adeptów sportu, którzy na co dzień ćwiczą i trenują w sekcjach sportowych Tarnovii.

Uczestnicy wysłuchali koncertu kolęd i obejrzeli jasełka w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej nr 1. Dla niektórych spośród nich był to sceniczny debiut. Program artystyczny, w którym uczestniczyło 80 dzieci, przygotowano pod kierunkiem nauczycielek – Małgorzaty Jaśkowiec, Joanny Stępień, Doroty Kwiek i Wioletty Ruszyńskiej. – Szkolna schola działa od kilku lat, włączamy do niej kolejne roczniki uczniów – mówi Joanna Stępień – W ten sposób po raz pierwszy zaprezentowały się dzisiaj publiczności dzieci z klas trzecich.

Po wysłuchaniu kolęd i wspólnej modlitwie, którą poprowadził ks. Jerzy Berdychowski, proboszcz parafii pw. Świętej Rodziny, łamano się opłatkiem, składając noworoczne życzenia. Dla dzieci znalazły się pod choinką prezenty, które rozdawał Święty Mikołaj. - Najważniejszą sprawą dla naszego klubu pozostanie i w tym roku praca z młodzieżą, pełnienie roli wychowawczej i edukacyjnej – mówił w trakcie spotkania Zbigniew Kupiec, prezes Rady Nadzorczej Tarnovii – Działalność wszystkich sekcji sportowych zostanie utrzymana, latem odbędzie się także kolejna edycja Pikniku Rodzinnego z Tarnovią, który cieszył się takim powodzeniem i zainteresowaniem tarnowian. W ubiegłym roku odwiedziło klubowe obiekty podczas pikniku kilka tysięcy osób. Jestem pewien, że i w tym roku będzie podobnie.

Spotkanie opłatkowe było również okazją do podziękowania sponsorom i przyjaciołom klubu, którzy wspierają jego bieżącą działalność. Okolicznościowymi dyplomami uhonorowano 24 sponsorów, pomagających Tarnovii i poszczególnym sekcjom – tenisa stołowego, siatkówki mężczyzn i kobiet, piłki nożnej oraz wspinaczki.

Gospodarze i organizatorzy nie zapomnieli również o uhonorowaniu osoby Antoniego Barwińskiego, najlepszego w dziejach klubu piłkarza, byłego kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski, zmarłego 5 stycznia. Fotografia Antoniego Barwińskiego, otoczona płonącymi świecami była świadectwem symbolicznej obecności sportowca, który przed kilkudziesięciu laty prowadził drużynę Tarnovii do wygranych z najlepszymi polskimi zespołami.
P.F.

Galerię zdjęć z "Opłatka" w hali "Tarnovii" można już zobaczyć na stronie internetowej tygodnika TEMI (www.temi.pl).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(12-01-2005) Toviomaniak :
A może by tak szanowni działacze pozbierali o prominientnych gości po 100 zł miesięcznie!takie to proste! no ale widac, ze kampania polityczna wre!Pan k. jest w swoim zywiole!miłej zabawy!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-01-2005) unia :
jeszcze dajcie na msze za tovię?? TYLKO UNIA

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-01-2005) Norbert :
haha a w galerii Kupiec show, na ponad polowie fotek mr wlasciel w roli glownej :-)))))))))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-01-2005) qma :ch@j 
"kilkadziesiat osob" chyba razem z tym chorem dzieciakow :->

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-01-2005) misiekWien :
popieram Toviomaniaka w 100% wielce wielmozny pan Kupiec raczej sam sie promuje na tykich imprezach niz dba o klub.tak nie moze byc!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-01-2005) erni :
K tak kocha ten klub jak teściową!!!poprosu wykorzystuje go do brużdżenia sąsiadowi czyli owintarowi - ale tylko debil by się na tym nie zorientował więc taką promocją się tylko ośmiesza przed miastem które ma oczy i takie głupie nie jest //// Rojek i labno się już o tym przekonali że klekanie przy kazdej okazji i spiewanie kolęd nie zamydli ludziom oczu//hej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947