To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Druga sala kinowa w MFK   -   14/1/2005
Adaptację drugiej sali dla potrzeb projekcji filmowych, cieszących się mniejszym zainteresowaniem planuje zarząd Mościckiej Fundacji Kultury. Jak mówi prezes Maciej Duda powinno to nastąpić jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Tymczasem ubiegły rok fundacja po raz pierwszy od dawna zamknęła na niewielkim plusie, choć wciąż ciągnie się za nią ogon zadłużenia.

Ogloszenie
>

Prace remontowe i modernizacyjne wykonywane były za pieniądze z kontraktu wojewódzkiego oraz pochodzących od Zakładów Azotowych i od samorządu Tarnowa. Wszelkie wpływy z działalności można było więc przeznaczyć na bieżącą działalność. Wyremontowano salę widowiskowo kinową oraz projektor filmowy, który poprawił jakość obrazu o 40%. W MFK odbyło się także sporo pokazów widowisk operowych, teatralnych i koncertów. Mamy nadzieję, że w tym roku będziemy kontynuować prace remontowe – dodaje prezes. Dodajmy, że w MFK pracuje obecnie 18 osób, ostatnio zatrudniono nowego kinooperatora.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:37:33
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html