Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: InTARnet.pl
  
  W przyszłym roku już jednym głosem ... ?   -   17/1/2005
W odpowiedzi na liczne komentarze dotyczące udziału Radia MAKS w XIII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pozwalamy sobie na uzupełnienie wiedzy tych z Państwa, którzy naszym zdaniem, nie do końca orientują się o co chodzi w całym tym zamieszaniu - piszą pracownicy i zarząd Radia MAKS specjalnym liście skierowanym m.in. do inTARnautów, który otrzymała właśnie nasza redakcja.

Ogloszenie

Radio MAKS deklarowało włączenie się w akcję Jurka Owsiaka wspólnie z Radiem RDN Małopolska. To sztab tę propozycję odrzucił informując, że nasza rozgłośnia może jedynie włączyć się w działania organizowane w ramach Orkiestry w Domu Handlowym MAX. Należy dodać, że mimo iż zrezygnowano ze współpracy naszego radia podczas WOŚP w Tarnowie 9 stycznia br., dziennikarze Radia MAKS promowali i obsługiwali reportersko wszystkie wielkoorkiestrowe imprezy. Byliśmy więc z mikrofonem zarówno w Centrum Handlowym MAX, jak i podczas zbiórek ulicznych w Tarnowie, informowaliśmy o koncercie zorganizowanym w Klubie „Przepraszam” oraz w Tarnowskim Centrum Kultury. W serwisach informacyjnych i w trakcie programu Koktajl Niedzielny nagłaśnialiśmy także wszystkie akcje, które w ramach XIII Finału organizowane były w miastach regionu. Ponadto Studio Nagrań Radia MAKS opracowało własne dżingle zachęcające tarnowian do włączenia się w uliczną zbiórkę datków na zakup sprzętu do ratowania życia chorych dzieci. Robiliśmy więc wszystko co w naszej mocy, by jak co roku wspomóc dobrą ideę i piękny cel.
W naszym przekonaniu, Tarnowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z przyczyn sobie tylko znanych, celowo zrezygnował ze współpracy z radiem, które od samego początku ze znakomitymi skutkami włączało się w organizację imprezy.
Dodajmy, że Radio MAKS ma duże doświadczenie w zbiórce pieniędzy za pomocą antenowych licytacji. Od dziesięciu lat, przynoszą one nadspodziewane efekty. Proszę zauważyć, że w ubiegłym roku co piąta złotówka przekazana z Tarnowa do centrali sztabu WOŚP w Warszawie, pochodziła właśnie od naszych słuchaczy. 10 stycznia br. Orkiestra znów pięknie u nas zagrała, bowiem radiowa aukcja przyniosła 18 500 złotych. Liczby mówią same za siebie.
Rokrocznie radiowcom przyświeca jeden cel - pomóc Orkiestrze w zakupie sprzętu niezbędnego do ratowania życia noworodków, dlatego niezależnie od całego nieporozumienia także i teraz zmobilizowaliśmy siły, by skutki były jak najlepsze. Udało się, przy pomocy słuchaczy, na których zawsze można liczyć i dla których, podobnie jak i dla nas, kwestia patronatu medialnego jest sprawą drugorzędną. Chodzi bowiem o ideę bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi wciąż jeszcze zdolną łączyć ludzi. Mamy nadzieję, że za rok Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Tarnowie jednym głosem.

Zarząd i Zespół Radia MAKS
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(18-01-2005) dddsss :dddsss@poczta.fm 
Tylko ze RDN sie zglosilo sie o wiele wczesniej niz radio maks ktore sobie przypomnialo o finale zaraza przed sama impreza!! a pozatym niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo, uwazam ze czym wiecej pieniedzy zostalo zebranych tym lepiej!! a nie zauwazylem zeby RDN bylo w czyms gorsze od maksa, uwazam iz bylo ono nawet lepsze w wielu aspektach!!A pozatym juz jest ponad tydzien po finale WOŚP i nikt juz nie zwraca na to uwagi ze nie bylo maksa jako glownego patrona, jak widac w maksie nie maja ciekawszych tematow wiec pisza ciagle o tym samym!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-01-2005) słuchaczka :
To zależy kto co lubi. Ja tam wolę MAKSA, są bardziej dla ludzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-01-2005) M :
A ja myślę, że to świństwo ze strony organizatorów robić jakieś patronaty, jakby to był jakiś koncert. W WOŚP biorą udział wszystkie zainteresowane media, a nie "wybrane".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-01-2005) dddsss :dddsss@poczta.fm 
RDN zaproponowało maksowi wspolna akcje pod patronem dwoch radii, ale jak widac maks nie przystal na ta propozycje, a teraz jak zwykle wszystko przekreca!!! widac ze niemoga sie pogodzic z niektorymi rzeczami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! niektore ich komentarze sa zalosne!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947