To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: InTARnet.pl
  
   Choinka dla niewidomych dzieci   -   18/1/2005
W ostatnią sobotę 15 stycznia o godzinie 10 odbyła się w gościnnych salach Pałacu Młodzieży zabawa choinkowa dla dzieci niewidomych i słabo widzących. Tradycyjnie już od wielu lat organizuje ją Koło Powiatowe Polskiego Związku Niewidomych w Tarnowie z oddaną sprawie judymką Urszulą Szuster na czele. W tym noworocznym spotkaniu udział wzięło 35 dzieci od 3 do 16 roku życia wraz z rodzicami i opiekunami.

Ogloszenie

Obok dzieci z Tarnowa w imprezie udział wzięły także dzieci z Tuchowa, Ciężkowic a nawet ze Stróż. Były tańce i poczęstunki, zabawy i konkursy nagradzane słodkimi nagrodami. Dla dzieci sprawnych inaczej wystąpili ich rówieśnicy uczęszczający na co dzień na zajęcia w Pałacu Młodzieży. Prawdziwa zabawa choinkowa nie mogłaby się zakończyć inaczej, jak tylko przybyciem Świętego Mikołaja. Tak było i tym razem. W tym roku upominki były szczególnie „bogate” za sprawą Wyższej Szkoły Biznesu. Ta bardzo potrzebna i udana impreza stanowi co roku doskonałą okazję do wzajemnego poznania się i nawiązania nowych przyjaźni dzieci niewidomych i słabo widzących, a ich rodzicom i bliskim stwarza możliwość wymiany doświadczeń i bycia we wspólnocie. Brawa dla organizatorów i ludzi dobrej woli, którzy co roku wywołują uśmiech na twarzach tych dzieci, rozświetlając chociaż na chwilę z reguły dość ponurą ich codzienną rzeczywistość. (rs)

Fotoreprtaz z imprezy na naszym portalu - już niebawem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, May 27, 2022 15:01:57
IP     : 34.204.174.110
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html