To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejne inTARnautki w "Tabei"   -   19/1/2005
Manuela Stadnicka i Katarzyna Kozioł są kolejnymi zdobywczyniami wejściowek do Studia Fryzur "TABEA" przy pl. Kazimierza. Wylosowaliśmy je spośród grona rekordowej ilości uczestniczek. Było ich blisko czerysta ! Obie Panie będą mogły "zaszaleć" karnawałowo w tym cenionym zakładzie. Kolejne inTARnautki będą miały podobną szansę już za kilka tygodni.

Ogloszenie
>

Kolejne dwa karnawałowe zaproszenia do "Tabei" wylosujemy już 10 lutego. Otrzymają je dwie osoby, wylosowane spośród tych, które nadeślą nam odpowiedź na pytanie : ilu mężczyzn pracuje w Studiu TABEA ? Osoby, które nie odwiedziły jeszcze zakładu czeka zatem taka wizyta lub strzał "na chybił trafił".
Odpowiedź tę należy nadesłać do czwartku 10 lutego do godziny 16.00 na adres redakcja@intarnet.pl z dopiskiem w temacie: TABEA 4. W poczcie należy koniecznie podać imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny. Nazwiska wylosowanych osób podamy na stronach portalu.

Przypomnijmy, nagroda - zaproszenie do Studia obejmuje nie tylko strzyżenie i/lub modelowanie ale też manicure/pedicure. Zapraszamy do zabawy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:14:46
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html