Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Szczęśliwy finał batalii o szkolne obiady ?   -   20/1/2005
Dla dzieci obiady w szkole - "po staremu". Utrzymanie dotychczasowych warunków wydawania posiłków w stołówkach dzieciom jest możliwe po zmianie rozporządzenia w tej sprawie. Nauczyciele będą musieli jednak zapłacić za swoje obiady drożej niż do tej pory. Na temat bulwersujący niektórych pedagogów wypowiedzieć się ma teraz Regionalna Izba Obrachunkowa i Urząd Skarbowy w Tarnowie.

Ogloszenie

O tym, czy pedagodzy będą mogli korzystać z obiadów, mają zdecydować dwie wspomniane instytucje. Już wiadomo, że obiady dla nauczycieli będą kosztować więcej niż dotychczas, zamiast niespełna trzech, około ośmiu złotych. Pedagodzy będą musieli zapłacić pełną sumę za przygotowanie posiłku, a nie jak to było dotychczas jedynie za tzw. „wsad do kotła” – tłumaczy wiceprezydent Wojciech Magdoń.
Najważniejsze jednak w całej sprawie jest to, że najnowsze regulacje normują wreszcie sytuację dzieci. Rodzice nie będą musieli płacić za posiłki więcej niż dotychczas. Decyzja Regionalnej Izby Obrachunkowej i Urzędu Skarbowego w sprawie obiadów dla nauczycieli ma być znana jeszcze w tym tygodniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(20-01-2005) ja :
Pracownicy szkoły oprócz "wsadu do kotła" płacili 100% narzutu za przygotowany posiłek. Dziwne, że władze o tym nie wiedzą!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2005) zbulwersowana :
W jednej z tarnowskich szkół pełny koszt obiadu po doliczeniu wszystkich kosztów tj, zużycie prądu. gazu, wody,środki czystości, pobory kucharek itp. itp. wyniósł (wyliczony przez księgową ) niecałe 5 zł więc nie rozumiem dlaczego naucyciele mieliby płacić 8 zł. Skoro pełny koszt wynosi niecałe 5 zł czyżby reszta zasiliła kasę Urzędu Miasta????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-01-2005) jesze nie wzięta głodem nauczycielka :
Szkoda czsu na komentarz -dziwne że tylko w Tarnówku mają władze taki problem, pisala o tym tez Gazeta Wyborcza.Zaistnieliśmy znowu w mediach - tylko że znowu nas wyśmiano, przepraszam nie nas , a ich !!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl