To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Impresja" otwarta   -   23/1/2005
W sobotni wieczór do coraz pokaźniejszej listy lokali gastronomicznych w Tarnowie dołączyła kolejna restauracja. Kolejna, ale ... inna. Nowy lokal przygotowywany był nieprzerwanie przez półtora roku w kamienicy, która jest również siedzibą naszej redakcji. Już sama długość trwania remontu obiektu świadczy o ambicjach jego obecnych właścicielek. W tym czasie dołożono wszelkich starań, aby powstało miejsce godne zauważenia i zapamiętania. "Impresja", bo tak nazwano nowy lokal, to restauracja i klub. Dostarczać ma znakomitych wrażeń nie tylko dla podniebień jego gości, ale też "strawy duchowej".

Ogloszenie

Wyjątkowa estetyka lokalu czyni go na pewno jednym z najelegantszych w mieście. Nie zabraknie tu również dobrej muzyki, także tej "na żywo". Do pląsów przystosowany jest parkiet.
Niezapomnianych doznań plastycznych i muzycznych dostarczył już wieczór otwarcia. Po uroczystym poświęceniu lokalu i wzniesieniu toastów odbył się pierwszy koncert, w którym na tradycyjnych i dość egzotycznych instrumentach swoje niezwykłe muzyczne ... impresje właśnie zaprezentowali dwaj muzycy - Stefan Błaszczyński i Adam Prucnal, znani głównie z folkowych Brathanków.
Po koncercie liczne grono zaproszonych na otwarcie osób miało wreszcie okazję poznać kunszt kulinarny szefa kuchni restauracji "Impresja" Damiana Kalisza.

Właścicielki lokalu doskonale wiedzą, że sukces restauracji możliwy jest tylko poprzez wytworzenie jej unikalnego "klimatu". To oczywiście nie jest możliwe z dnia na dzień. O potencjale "Impresji" w tym względzie świadczy nie tylko jej otwarcie, ale też dorobek jej właścicielek. To bowiem nie jest ich restauratorski debiut. Od lat z powodzeniem prowadzą, nieopodal zresztą, herbaciarnię - kawiarnię "Trzy słońca".
Myślimy jednak, że o tym, co może wyróżnić "Impresję" najlepiej przekonać się samemu, po prostu odwiedzając teraz kamienicę przy Rynku 12.(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 15:58:47
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html